Legacies (Odkaz) Legacies a Danielle Rose Russel jsou nominováni na ocenění

Legacies a Danielle Rose Russel jsou nominováni na ocenění

Legacies a Danielle Rose Russel jsou nominováni na ocenění

V srpnu se bude konat slavnostní předávání cen Teen Choice Awards. Mezi nimi letos nechybí ani novinka Legacies, a to ve dvou kategoriích – sci-fi/fantasy seriál a nejlepší herečka sci-fi/fantasy seriálu, kterou zastupuje Danielle Rose Russell, aneb naše seriálová Hope. Přejete ji výhru?

13 1
11.7.2019

V kategorii nejlepší sci-fi/fantasy seriál jsou protivníky Legacies tyto seriály: The 100, Charmed, Chilling Adventures of Sabrina, Shadowhunters a Supernatural.

V kategorii nejlepší herečka sci-fi/fantasy jsou kromě Danielle nominovány herečky: Melonie Diaz (Charmed), Olivia Holt (Cloak & Dagger), Katherine McNamara (Shadowhunters), Ellen Page (The Umbrella Academy) a Kiernan Shipka (Chilling Adventures of Sabrina)


Zdroj: TVLine

Kterému ze sci-fi/fantasy seriálů a které z hereček přejete výhru nejvíce?

Diskuze /3

Jiri007

Jsem rád, že dostala nominaci a přeji jí to. :-) A jen doufám, že jí to vyjde.

redaktor
11.7.2019 | 20:58:31
surky3

Myslím že nevyhraje. Minimálně Kiernan Shipka byla v Chilling adventure of Sabrina naprosto skvělá. Jinak celkově mi přišli herecký výkony oproti například Originals a Vampire Diaries o dost slabší. A to i u herců kteří hráli v předchozích seriálech. V seriálech si myslím že maj větší šanci vyhrát supernatural, kde byla naprosto skvělá poslední epizoda a chilling adventure of sabrina.

12.7.2019 | 7:08:26
Car

tak herecku asi nevyhraje a souhlasim plne s komentem vyse…to charmed je snad blbej vtip ne? a jeste zrovna tahle konkretni herecka, no nic… kazdopadne si myslim ze herecku vyhraje Kiernan, co se tyce serialu tam to vidim bud na Sabrinu nebo SPN

12.7.2019 | 19:38:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E16: Facing Darkness is Kinda My Thing

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav z obou sérií, které jsme připravili.

Reklama

Nepřehlédněte

Druhá série se kvůli koronaviru zkracuje

Druhá série se kvůli koronaviru zkracuje

Původně se počítalo s tím, že druhá série bude mít oproti té první o čtyři díly více, tudíž bychom se dostali na 20 epizod. Nicméně kvůli hrozbě koronaviru se pozastavují produkce mnoha seriálů a je mezi nimi i Legacies. A jak to vypadá, nakonec se dočkáme opět jen 16 dílů.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás