Legacies (Odkaz)
71/100 - 72×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

Cleo Sowande

Cleo Sowande

Nová studentka na Salvatorově škole s tajemnou minulostí.

Sezóny 2
2021 - 2022

Cleo je jednou z nových studentek čarodějek na Salvatorově škole, která se skamarádí s Hope díky jejich společnému zájmu o umění. Před ostatními však ukrývá svou tajmenou minulost.

Základní informace:

  • Narození: v 15. století
  • Druh: Múza
  • Status: Naživu

Rodinní příslušníci:

  • babička (rovněž múza)
  • šest sester

O Cleo:

Cleo je čarodějka, která se narodila v 15. století v Nigérii. Jelikož je sedmou dcerou sedmé dcery, není obyčejnou čarodějkou, ale je múzou a má tudíž schopnost inspirovat lidi kolem sebe. V roce 1464 do její vesnice zavítal Malivor, který hledal její babičku, která je rovněž múzou. Malá Cleo se ale rozhodla svou babičku a vesnici ochránit a vydala se Malivorovi sama. Po mnoho let žila v jeho zajetí a vytvářela z jeho bahna stvůry, které vzápětí Malivor pohltil, aby ukojil svůj hlad. Když pro Malivora vytvoří novou schránku, podaří se jí ho přelstít a uprchnout. Setká se s mladým Leonardem DaVincim, do kterého se zamiluje. Inspiruje ho, aby vytvořil artefakt, do kterého se následně před Malivorem schová, dokud se neobjeví někdo, kdo bude moct Malivora zabít. A to se stane až o pět století později, když artefakt otevře Hope. Cleo se nejdřív vydává za novou studentku na Salvatorově škole, ale postupně se začne ukazovat, co je ve skutečnosti zač a o co jí jde.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E20: Just Don't Be a Stranger, Okay?

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama