Legacies (Odkaz)
71/100 - 70×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

Jen

Jen

Bohyně jménem Vulcan, jejíž um tkví v kovářství a umění.

Sezóny 1
2022 - 2022

Jen je studentkou na škole, kde vyučuje profesor Vardemus, avšak nakonec se ukáže, že je bohyní, kterou zajímá kovářství a umění.


Základní informace:

  • Věk: několik tisíc let
  • Druh: Bůh

Rodinní příslušníci:

  • Ken (otec)
  • Ben (nevlastní bratr)
  • Lynn (teta)
O Jen:

S Jen se poprvé setkáváme ve třídě profesora Vardemuse, kam dorazí i Hope. Jen působí jako uvolněná a zhulená dívka, která si s ničím neláme hlavu. Nakonec se ale ukáže, že má toho s nadpřirozeným světem společného mnohem víc, než se na první pohled jeví. Jen je totiž ve skutečnosti bohyní jménem Vulcan. Její vášní je kovářství, umění a technika. A právě tímto svým tvořením se lišila od ostatních bohů, kteří svůj zájem nalezli ve válčení a ničení. Proto byl mezi ní a jejím otcem Kenem vždy komplikovaný vztah.


Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E20: Just Don't Be a Stranger, Okay?

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama