Legacies (Odkaz)
71/100 - 70×

Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Ben Levin (Jed Tien), Leo Howard (Ethan Machado), Omono Okojie (Cleo Sowande), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)

Ken

Ken

Vládce všech bohů, který je otcem Bena a Jen.

Sezóny 1
2022 - 2022

Ken je bohem, který ze všeho nejvíc touží po moci. Je hlavou rodiny bohů, která je na světě už tisíce let.


Základní informace:

  • Věk: více než 10 tisíc let (narozen přibližně v roce 8000 př. n. l.)
  • Druh: Bůh

Rodinní příslušníci:

  • Lynn (sestra)
  • Jen (dcera)
  • Ben (syn)
O Kenovi:

Ken je nejmocnějším z bohů. Ti všichni byli odjakživa v posmrtném Klidu šťastní, tedy až na Kena. Ten chtěl za každou cenu něco dobývat a když nalezl místo, kde by mohl být milován i nahánět strach, společně s několika dalšími bohy vstoupili do světa smrtelníků. Místo k životu našli vysoko v Kavkazkých horách a Kena i další bohy obyvatelé uctívali. Ken se dokonce zamiloval do jedné smrtelné ženy, která mu porodila polobožské dítě.


Ken ale lidi pořád dál rád trestal, což prováděl ve formě zemětřesení, požárů či záplav. Kvůli své ničivé nátuře se častokrát nepohodl se svou dcerou Jen. A když potřeboval její pomoct s výrobou zbraně proti Malivoru, ona jej zradila a jeho i další bohy uvěznila v sarkofázích, v nichž spí až do současnosti. Když se ale Ken probouzí zpět k životu, je odhodlaný svou dceru potrestat. Zjistí, že Malivor, stvoření mocnější než je on sám, je už po smrti, avšak nyní je tu novým mocným stvořením tribrid Hope Mikaelsonová a on takovou konkurenci nemůže nechat naživu.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E20: Just Don't Be a Stranger, Okay?

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Naděje na pátou sérii umírá a s ní přichází i konec jedné velké upíří éry

Upíří univerzum na The CW míří ke svému konci, jelikož bylo oznámeno, že i seriál Legacies se po čtvrté sérii s fanoušky rozloučí. Stanice tedy pročistila polovinu svého programu a dá se říct, že zrušení Legacies patří k těm nejsmutnějším oznámením.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama