Avatar: The Legend of Korra (Legenda Korry)
96/100 - 39×

Avatar: The Legend of Korra(Legenda Korry)

„Země. Oheň. Vzduch. Voda. Když jsem byl ještě malý, můj otec, Avatar Aang, mi vyprávěl o tom, jak se svými přáteli hrdinsky ukončili Stoletou válku. Avatar Aang a Vládce ohně Zuko přeměnili kolonie Národa ohně v sjednocenou Republiku národů. Společnost, kde by vládci živlů i obyčejní lidé po celém světě mohli žít v míru a harmonii. Hlavní město této skvělé země pojmenovali Republic City. Avatar Aang dosáhl ve svém životě mnoha obdivuhodných skutků, jeho doba na tomto světě však bohužel skončila. A stejně jako cyklus ročních období, i cyklus Avatara znovu započal.“

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Nickelodeon, Nick | 22 minut


Trailer na čtvrtou knihu Legendy Korry, která začíná již za týden

Trailer na čtvrtou knihu Legendy Korry, která začíná již za týden

Počkat, cože? Copak třetí řada Legend of Korra neskončila teprve před měsícem? Ano, nová Korra je tu sice jak na koni, její návrat v tak krátkém časovém úseku s sebou ale zároveň přináší i jistou hořkou pachuť. Čtvrtá kniha s názvem Rovnováha (Balance) totiž bude pro Korru poslední.


0 0
27.9.2014

A nejspíš nejen pro Korru. Vypadá to totiž, že stanice Nickelodeon už nad magickým světem Avatara a jeho tvůrci Michaelem Dante DiMartinem a Bryanem Konietzkem definitivně láme hůl. Už v rámci třetí řady se totiž Korra přestěhovala z televizních obrazovek na online vysílání a přestože se Nick dušoval, že to není z důvodu úpadku zájmu o Korru, opak je nejspíš pravdou.

Vše snad ale nebude zas až tak černé, jelikož DiMartino a Konietzko prý momentálně obchází jiné společnosti, kde by se svým seriálovým světem mohli zase zakotvit a buďto příběh Korry dovyprávět, nebo nám rovnou představit Avatara nového (podle toho, jak dopadne čtvrtá řada).


Držte proto Avatarovi palce a užijte si tento dechberoucí trailer na finální řadu, která nás čeká už příští sobotu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

PrincessLeia

Tohle bude úchvatné… Chills :) Včera jsem dokoukala finále třetí série a ještě jsem nesebrala dech. Líbí se mi, jakým pestrým způsobem se cesty Korry a její společnosti vyvýjí a nepochybuji, že nás čeká ještě mnoho překvapení a chvil, kdy nás bude mrazit v zádech. Mrzí mě, že se jí nedostává takové obliby a pozornosti, jakou by si zasloužila. Ten svět je velmi propracovaný a neustále se vyvýjí. Pojetí začátku 4 řady pro mě bylo stejně příjemným překvapením, i když to svědectví rozcházejících se cest team Avatar je bolestné. Jsem zvědava, jak se to bude dále s našimi hrdiny vyvýjet. O tom, že by měly příběhy z tohoto světa skončit, slyším velice nerada a doufám, že se DiMartionovi a Konietzkovi podaří najít nový přístav, kde by je mohly dále rozvíjet, protože tento potenciál bych jen nerada viděla zanikat. Chápu, že všechno jednou musí mít svůj konec, ale nevěřím, že již nadešla avatarova chvíle… A také je to mé toužebné přání, aby tomu tak nebylo :)

#2 PrincessLeia
13.10.2014 | 20:30:39
PrincessLeia

#1 PrincessLeia: *kde by se mohli dále rozvíjet… Nesnesu ve svém textu vidět takovou hrubku a omlouvám se všem, kterým se ten pohled nelíbí stejně jako mně :D Promiňte mi mou roztržitost.

13.10.2014 | 20:33:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !