Legends of Tomorrow
71/100 - 141×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S01E12: Last Refuge

S01E12: Last Refuge

Tým je zaměřen Poutnicí, smrtícím vrahem, který chce Legendy vymazat z časové osy tím, že zabije jejich mladší, ještě nehrdinské, verze. Rip se rozhodne, že Sara, Snart, Rory, profesor Stein a Jax unesou svá mladší já a to ještě předtím, než se k nim Poutnice dostane. Ve chvíli, kdy se setkají se svými mladšími verzemi, si uvědomí, jakou fyzickou a emocionální výzvu tento úkol představuje. Obzvláště pokud jde o členy, kteří by na svou minulost nejraději zapomněli. Rip jim řekne, že pro jejich mladší já má útočiště, kterým je sirotčinec, kde se vychovávají budoucí páni času a kde i on vyrůstal.

cz sk
21.4.2016
1 780 000
43 minut

Základní info:

Režie: Rachel Talalay
Scénář: Chris Fedak, Matthew Maala
Hrají: Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Amy Pemberton (hlas Gideon), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Faye Kingslee (Poutnice), Martin Donovan (Zaman Druce), Celia Imrie (Mary Xavier), Eli Goree (James Jackson), Ray Boulay (Kaylex Druzan), … 

Trailer k dvanácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Poutnice byla fakt skvěla a porazili ji celkem snadno ikdyž bez boje se nedala ale ten zpusob smrti co použivala byla fakt genialni protože je to nejlepši zpusob když se cestuje časem a jinak Rayova žadost fakt neměla chybu a maly Rip byl fakt dobry jak zasadil Poutnici ranu.¨ a jsem zvědav co udělaji Panove času ted.

14.11.2020 | 15:50:28
R.-TedyS

Bavilo, mělo to svoji originalitu

28.12.2016 | 15:39:01
Spiker

V rámci možností jsem se bavil celkem dobře, i jsem chvíli uvažoval o plném hodnocení. Rip mě příliś nezajímá, ihned jak dojde na vyslovení Time masters, chce se mi začít smát. Ale je na tom vidět, že CW sem strká zásadně víc prachů, zejména na Firestormovi. Jinal tým fajn, akorát by mohli vynechat tu linku Kendry. Pořád nevim, jak ta ženská z roku 1876 mohla bejt ona, když nemá ani stejnou barvu kůže.

6.6.2016 | 14:16:49
zabijak

slabý díl uvidíme co bude dál

28.4.2016 | 18:18:28
wrong

keď ono je to stále väčšia hovadina :-(

27.4.2016 | 16:35:29
karlospajdos

Super, hlavně scéna když byli všichni zpomalneý!

27.4.2016 | 15:02:33
tomasmachalekkkk

Příjemná epizoda Nejvíce zaválel malý Rip :P

25.4.2016 | 0:17:21
Kimberlly

Super. Rip bol bohovský! :D

24.4.2016 | 22:25:35
dadinka

Malý Rip velmi pobavil :D :D :D

24.4.2016 | 16:21:58
Kothy

Strasne se do toho zamotavaji…

24.4.2016 | 0:35:49
1

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama