Legends of Tomorrow
71/100 - 141×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S01E13: Leviathan

S01E13: Leviathan

Rip přiletí s týmem do Londýna do roku 2166, tři měsíce předtím, než bude jeho rodina zabita. Věří, že tohle je poslední příležitost na odstranění Savage, který je bohužel na vrcholu své moci. Tým přijde na to, co je klíčem k jeho zastavení – Savageova dcera a způsob zabití Savage jednou pro vždy.

cz sk
28.4.2016
1 860 000
43 minut

Základní info:

Režie: Gregory Smith
Scénář: Sarah Nicole Jones, Ray Utarnachitt
Hrají: Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Amy Pemberton (hlas Gideon), Casper Crump (Vandal Savage), Jessica Sipos (Cassandra Savage), Sharon Taylor (vůdce povstalců), … 

Trailer ke třinácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se jim podařilo zajat Savageho dceru a využit ji proti ni a souboj mezi Kendrou a Savagem byl fakt dobry ale Kendra by se mohla jasněji rozhodovat a ne že ji Carterova přitomnost vyvede z miry pořad řika že je to jeji minulost ale když ho vidi tak to zahodi a Raye mi je fakt lito že sotva přijala jeho žadost tak ji zase odvolala ale jeho souboj s Leviatanem byl fakt dobry.

14.11.2020 | 16:38:34
R.-TedyS

Zatím nejlepší díl.Souboj obrů byl super, ale přijde mi že ta dcera Vandala se nechala nějak lehce přemluvit . Kendra nedokazala zabít Vandala takže doufám že se nějak zas neosvobodi to už by bylo trapný . Jinak ta love Story mezi Kendrou a Carterem je jak z nějakýho levnyho porna :D

28.12.2016 | 16:35:30
Spiker

Ne, že by se jednalo o nějaký vrchol seriálové tvorby, ale pokud bych nedal maximální hodnocení tomuhle dílu, tak už asi žádnému. Souboj jak vystřižený z Pacific rim by sice potřeboval ještě o řád lepší péči, ale stejně musím smeknout, že CW takto zvětšuje měřítko. Nuže jsem zvědavý na finále, snad mě nezklame jako u jiných seriálů. Vím kdo umře, ale doufám, že se zbavíme i Cartera.

7.6.2016 | 18:33:10
Kimberlly

super. :)

3.6.2016 | 20:05:15
karlospajdos

Tak přece ho nezabije blbka a nebude konec že? Rosekal bych mu hlavu na hned. Nejlepší byl souboj obrů!

7.5.2016 | 17:17:13
Mouchal

Díl dost dobrý, ale zabila to Kendra jak debilně se zase zachovala… :/ ikdyž neni v tomhle prapodivným chování sama no.. dost to kazí pak zážitek ze samotného seriálu

4.5.2016 | 23:18:40
Kubaskou

Konečně zas jednou dobrý díl

4.5.2016 | 18:36:24
regina084

Kendra mě na konci vážně naštvala…

3.5.2016 | 21:37:01
wrong

tento diel bol taký americký :-D

3.5.2016 | 15:50:11
CaptainDeadpool

Toho Cartera jsem fakt necekal!

2.5.2016 | 21:17:13
1

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama