Legends of Tomorrow
71/100 - 141×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S01E14: River of Time

S01E14: River of Time

Po mnoha pokusech v několika různých časových obdobích se týmu konečně podaří zajmout Vandala Savage. Ten však řekne Kendře, že ji může pomoci opět se shledat s Carterem, proto Kendra uvažuje nad tím, zda ho má zabít. Rip se rozhodne, že Savage doručí pánům času, což se nezamlouvá Snartovi a Rorymu. Tihle dva se rozhodnou, že nastal čas na to se vrátit zpátky do svých původních životů. Savage si utahuje z toho, jaké má Ray místo v Kendřině životě.

cz sk
5.5.2016
1 630 000
42 minut

Základní info:

Režie: Alice Troughton
Scénář: Cortney Norris, Anderson Mackenzie
Hrají: Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Amy Pemberton (hlas Gideon), Casper Crump (Vandal Savage), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Martin Donovan (Zaman Druce), Isabella Hofmann (Clarissa Stein), … 

Trailer ke čtrnácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Trochu slabši díl, hlavně za to muže Carter a Kendra že se Carter rovzpomenul tak snadno když Savage řikal že je to nedobytne a Ray se choval jako amater když se nechal vyprovokovat taky musim řict že nechapu proč zbytek členu po te co se Carterovi vratila pamět Savage nezabili ale musim řict že jsem nečekal takovy zvrat že se Panove času spoji se Savagem a jsem zvědav jak si ted ostatni poradi

14.11.2020 | 17:29:00
R.-TedyS

Když jsem viděl Cartera chtěl jsem spáchat sebevraždu pak mě ale nasralo to že ten dement Rip nezabije Vandala a dá ho Time masters kokosky rozhodnutí a ještě k tomu ten kokot Ray Palmer výpusti Vandala z cely kvůli ty krávě Kendre . Dobrý byli v tomhle díle Snart,Mick a Sára . A taky mě sere že RIP je sobec a najivni kokot :D jinak se mi dil líbil :D

28.12.2016 | 17:42:14
Spiker

Hodně slušný díl.

9.6.2016 | 20:23:16
Kubaskou

Na poměry tohoto seriálu to byl slušný díl

16.5.2016 | 18:03:51
karlospajdos

Bože, proč ho jako ta blbka Kendra nezabila když už měla Cartera zpět? Scénáristi palec dolů a velkej!

11.5.2016 | 16:26:51
Kothy

Tak nejak sem to cekal…

10.5.2016 | 23:01:34
Boudiccaw

miluju Saru a Snarta :)

9.5.2016 | 22:26:55
targaryen

Ten scénář se mi zdál totálně infantilní. Upřímně už ani nemám moc chuť pustit si další díl.

9.5.2016 | 15:31:37
Darko_CZ

Nejhorší díl co sem z LoT viděl… Předtím sem četl pár názorů že seriál upadá ale mě to tak nepřišlo ale po tomto díle jsem fakt zklamanej… Taky mi přišlo že do toho dílu nastříhali strašně moc krátkých scén a můj mozek nestíhal vnimat všechno dohromady… Jediné za co dávám 40% a ne 20% Savage a klasicky Sara a kriminální dvojička.

8.5.2016 | 23:22:16
Wettguy

Tenhle seriál, který začal velmi slibně, jde pěkně do sraček. Mají tam Leonarda Snarta, Saru Lance, Super wombo combo Firestorm a oni to začnou stavět kolem posraný Kendry, která kromě křídel má jen schopnost všechno posrat. Prostě jen aby se měli 13 letý holčičky na co koukat, tak z toho po vzoru Arrow a Flash uděláme telenovelu. Nebudu ani zmiňovat jak nudná byla první polovina dílu a jak předvídatelný konec. BTW: Není mi úplně jasný na co mají time masters takovej výcvik, když se Sara naučila za 20 sekund řídit loď včetně navigace v čase. BTW2: Gideon aka super PC nezjistí že Savage utekl. -.- Nevím no, přestává se mi ten seriál líbit.

7.5.2016 | 23:53:36
1

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama