Legends of Tomorrow
71/100 - 141×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S01E15: Destiny

S01E15: Destiny

Rip a Rory jsou z různých důvodů velmi rozrušeni z toho, že jsou v blízkosti pánů času. Sara přebírá kontrolu nad Waveriderem, Kendra se opět shledává s Carterem a Snart dojde k názoru, že by se nakonec mohl stát hrdinou.

cz sk
12.5.2016
1 890 000
43 minut

Základní info:

Režie: Olatunde Osunsanmi
Scénář: Marc Guggenheim, Phil Klemmer, Chris Fedak
Hrají: Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Amy Pemberton (hlas Gideon), Casper Crump (Vandal Savage), Martin Donovan (Zaman Druce), Peter Bryant (Declan), Joseph John Coleman (pán času), Mackenzie Gray (pán času), Paolo Maiolo (pán času), … 

Trailer k patnácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Pani času jsou odpovědni za všechno co se stalo ale jsou fakt dobři jak měli přistroj ktery umi manipulovat časem a lidmi a jinak musim řict že Vanishing point byl fakt dobry a to jak z Micka udělali Chrnose a on ho pak rozšlapl botou tak to nemělo chybu a musim řict že Snarta mi je fakt lito měli nechat zemřit Kendru nebo Cartera ale ne Lennyho a to jak se s nim Sara rozloučila pusou to bylo fakt nečekane a jsem zvědav na Savage co ted uděla.

14.11.2020 | 18:14:28
R.-TedyS

Super dil plnej zvratů kterej mě bavil + chudák Snart

28.12.2016 | 18:43:47
arthurcz

To jako fakt?????? :(

14.6.2016 | 13:40:56
Spiker

Na pohodu, ale…

Lenny! budeš nám všem chybět!

10.6.2016 | 16:52:04
QWF

Jestli je Lenny fakt mrtvej tak končim

22.5.2016 | 17:47:35
tomasmachalekkkk

Tak zrovna tu nejlepší postavu zabijí :(

18.5.2016 | 20:04:42
davidovechkin

Místo toho aby zabili otravnou Kendru, Ripa nebo Steina, tak zabijou nejlepší postavu… Klasický CWčkový uvažování. To s těma pánama času se mi vůbec nelíbilo a to jak se najednou tam Jax objevil a všechno zachránil mi přišlo moc

18.5.2016 | 11:30:54
Wettguy

loooooooooooo­ooooooooool proč jako nezabít radši tu hloupoučkou Kendru? Fakt nemůžu uvěřit že zabijou největší tahouna seriálu. Jako doufám že ne, ale ty tvůrci jsou dost pošahaní na to aby to udělali. BTW: Time masters všechno předpovídaj a předurčujou ale že jim tam nalítne Jax s Jumpriderem a vystřílí jim tam celou jednotku, toho se to jako netýká?

16.5.2016 | 16:56:52
karlospajdos

Super díl!!!!! Leonard určitě neumřel :D

16.5.2016 | 15:53:14
Kothy

Strasne se do toho zamotavaji…

15.5.2016 | 21:14:26

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama