Legends of Tomorrow
71/100 - 141×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S02E02: The Justice Society of America

S02E02: The Justice Society of America

Legendy se vydávají opět do roku 1942, ale jsou zastaveni podivnou skupinou, která si říká Justice Society of America. Ta se domnívá, že Legendy v roce 1942 způsobují časové anomálie. Nate začíná být nesvůj, protože zjišťuje, že jeden z členů JSA je jeho dědeček.

cz sk
20.10.2016
1 800 000
43 minut

Oficiální synopse

Legendy cestují do Paříže, která je okupována nacisty. Zde ovšem narazí na skupinu Justice Society of America, která se Legendám postaví do cesty, protože se domnívá, že způsobují v daném čase časovou anomálii. Nate se zoufale snaží zapadnout do týmu, ale vše tomu ztěžuje fakt, že sdílí tajemství se svým dědečkem Commanderem Steelem. Ray se snaží zapůsobit na Justice Society of America, ale spíš sám sebe a Vixen vystaví nebezpečí.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu že hned po přichodu do roku 1942 je napadli JSA a nemělo chybu jak spolu bojovali a jak je JSA porazilo a musim řict že potom jak se spojili tak nemělo chybu jak Stein předstiral že je němec a jak Steina zvolili jako vudce tymu tak to nemělo chybu jak všechno děla s rozbvahou ale to že to předal Saře tak to je lepši volba protože Sara je rozhodna a jedna okamžitě a Reverse Flash jsem zvědav co planuje protože vždy ma nějaky cil.

14.11.2020 | 23:47:23
Erzik

Zatím asi pro mě TOP díl!

redaktor
6.3.2018 | 9:40:15
Lucifrid

Sice skvělý, ale něco mi tam chybělo.

webmaster, korektor
24.4.2017 | 23:37:41
R.-TedyS

Nechápu proč vůbec Eobart je v 2. Světový co tam dělá už se těším na vysvětlení . Zatím mi připadá že se 2. Série vyvíjí lépe než ta první a dokonce mě i víc baví :)

28.12.2016 | 21:42:57
Dutch77

V seriálu flash bylo vysvětleno, proč se reverse flash nemohl dostat zpět do svý budoucnosti. Nemohl sbírat speed force, protože žádná kolem nebyla. Musel nejdříve stvořit urychlovač a flashe vytvořit. Může mi někdo objasnit, jak tam za druhý světový může pobíhat reverse-flash? Něco mi zjevně uniká

3.11.2016 | 21:55:48
Spiker

Poměrně dobré, ale některé dialogy prostě bijí do uší. Rip mi nechybí, tak jako týmu a Justice League (pardon Sociaty) celkem fajn, hlavně Vixen je hodně sexy. U tohodle dílu jsem se poměrně bavil ačkoliv je mi jasné, že celou sérii to takhle hladce nepůjde. Ovšem ten příšernej digitální supervoják, to teda bylo maso :D

3.11.2016 | 20:10:53
Kimberlly

LOI je určite z Arrow univerza najslabší(nerátam Super girl, lebo tú som ešte nevidela), ale táto epizóda mi dala nádej, že to bude lepšie. JSA to zdvihlo. Síce sú namyslení až to bolí, ale oživilo to tam! :) Ale hl. nepriatelia ala Darkh, Reverse Flash a potom Cold? Zabite ma! :/

3.11.2016 | 18:00:03
Mr.Veteran

Joo docela dobrý, nesedí mi tam ten típek ze Suits,ale LOT mě baví , hlavně díky docela častým hláškám a to se nám vrátí cold , ten taky vždy perlí :) Jinak JSA super, na to , že to je seriál.

28.10.2016 | 20:16:42
Boylen

JSA bylo povedené, nelíbili se mi, protože nemám rád vojáčky, ale proto, aby bylo něco v seriálu povedené to nemusím mít nutně rád. 60% z hodnocení ubírám za konečnou volbu leaderu týmu. Sarah umí rozhodovat, ale jako vůdkyně se mi nezdá nejsympatičtější možností.

23.10.2016 | 20:59:22
tomasara413

Zpětným pohledem hodnotím díl jako dobrý, ale bombardování a začáteční bitka byly k smíchu, JSA a boostlej nácek komicky digitální…

23.10.2016 | 19:58:23
1

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama