Legends of Tomorrow
71/100 - 142×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S02E03: Shogun

S02E03: Shogun

Nick na sobě začíná pociťovat změny a zjišťuje, že má superschopnosti. Sám se s Rayem za podivných okolností dostává do feudálního Japonska. Sara, jakožto nová kapitánka lodi, se rozhodne, že své chybějící členy týmu zachrání. Rory má konflikt s Vixen.

cz sk
27.10.2016
1 750 000
43 minut

Oficiální synopse

Nick zjišťuje, že má superschopnosti, ale podivným způsobem se on a Ray dostanou do feudálního Japonska. Poté, co Sara přesvědčí Vixen, že Rory není vrah, se všichni shodnou, že najdou Natea a pomůžou mu zlepšit se v jeho schopnostech. Všichni následně ochraňují japonskou vesnici před Shogunem a jeho armádou samurajů. Mezitím Jax a Stein zůstanou na lodi, která potřebuje opravit, a zjistí tajemství, o kterém neví, zda mají říct ostatním.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Vixen byla fakt dobra jak se propližila na lod a chtěla zabit Micka ikdyž se divim že ji napadl zrovna on ale to jak Ray a Nate zkoušeli zapasit ve vesmirne lodi tak by se mohli poučit ze všech filmu ktere viděli protože pak se poroucha uvnitř lodi všechno a nemělo chybu jak skončili v Japonsku a Mick byl posedly ninjami.

15.11.2020 | 22:28:38
kalinka2612

Naprosto skvělej díl :D

26.8.2017 | 13:46:47
Lucifrid

Příjemná výplňovka :)

webmaster, korektor
24.4.2017 | 23:36:21
lukendo

Díl pohodovej, odpočinkovej. Těžko říct, jak moc zapadal do příběhu (podle mě Ray v příštím díle postaví novej ATOM nebo si ho vezme z jiné periody). Zpráva od Allena bude určitě ohledně Thawnea. Edit: po Legions of Doom druh ýnejlepší díl

10.2.2017 | 14:32:51
Dracek87

Tak poprvé hodnotím nějakou epizodu, tato se mi fakt líbila :-) Mick je fakt hustej, všeobecně nějak moc vtipných hlášek a celkové prostředí pro milovníka Japonska jak dělané :-)

23.1.2017 | 12:02:34
R.-TedyS

Podle mě jeden z nejlepších dílu zatím . Sářin souboj proti samurajum byl dost COOL a k tomu narážka na mistra Yodu taky Rory dokázal rozesmát. A za tím vším pěkná záhada o tom co vlastně řekt Bárty Allen AKA Flash v té nahrávce . Celé mé to nějak připomínalo SG:A

28.12.2016 | 22:50:38
Amarthyus

Paráda!

28.11.2016 | 23:06:11
Spiker

Ano, odkazy na slavé filmy potěšily, nejvíc mě asi dostal trezor z Lost. :D Celkem jsem na Legendy zanevřel, ovšem díl z Japonska mě poměrně bavil (to prostředí udělalo mnohé, mám pro feudální Japonsko docela slabost). Navrch mě poprvé bavila představitel „Colossuse“ :D a celé to tak nějak volně plynulo ač s menšími zádrhely a pár nelogičností se taky už tradičně objevilo. Teď jen čekat, co Barry myslel svojí zprávou.

25.11.2016 | 18:15:25
WillMax

Mistr Yoda byl jen sladká tečka.

18.11.2016 | 20:44:05
Stardos

Odkaz na Tatsu potěšil, od začátku jsem si myslel, že musí mít něco společného :)

4.11.2016 | 18:37:44
1

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama