Legends of Tomorrow
71/100 - 148×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S05E01: Crisis on Infinite Earths: Part Five

S05E01: Crisis on Infinite Earths: Part Five

Jedná se o speciální epizodu, ve které bude mapována část crossoverového příběhu s ostatními komiksovými seriály na stanici CW. Hrdinové musí zažehnat krizi na nekonečno zemích. Poté, co Oliver Queen, udělá jedno velké rozhodnutí, se musí všichni vypořádat s Anti-Monitorem.

cz sk
14.1.2020
1 350 000
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tomasmachalekkkk

Aneb,jak do posledních minut,nacpat záchranu světa.Tohle byl naprostý úlet

29.1.2020 | 17:34:52
Spiker

To bylo tak neskutečně cheesy, až to bylo dobrý..

26.1.2020 | 0:22:26
Barbara94

Tak tohle byl za mě tedy nejslabší crossover… Dost o ničem, poslední díl to trochu vylepšíl, ale to zabití záporáka během par minut :D No za mě ne e

24.1.2020 | 15:27:37
RedRose

Ve výsledku strašný brajgl!! Tvůrci se pustili do něčeho, co nedokázali pořádně napsat ani ukočírovat a výsledek je 5-ti dílná (s Black Lightningem vlastně 6-ti dílná) slátanina bez hlavy a paty… O nějakém hlubším příběhu nemůže být řeč, logika tady má úplnou dovolenou! Finále a uzavření linky Olivera Queena bylo tak trapně slabé a ubohé, že hůř to už vymyslet nemohli! Akční sekvence byly úplně šílené… Zkrátka děsný paskvil!! Poslední díl to lehce zachraňuje tou už delší dobu nastavenou ztřeštěností Legend, ale už je to málo… To množství postav a jejich potenciál tvůrcům tak brutálně přerostl přes hlavu, že místo největšího televizního crossoveru evr, je tady ten nejhorší s absolutně promarněným potenciálem…

24.1.2020 | 12:44:31
M4rty321

Celý crossover strašná slátanina… Tohle se může líbit opravdu pouze nekritickým fanouškům. Dám tomu 40 %, ale jen kvůli tomu, že to nebylo tak strašné, jako předchozí díly.

23.1.2020 | 14:09:31
Brett

Bylo to na mě MOC velké sousto! Jsem ale rád, že naši hrdinové pokračují. Byla to vskutku pro mne průměrná podívaná.

21.1.2020 | 21:43:27
Arihant

Prve 3 diely boli fakt slabe , ale 4 a 5 to ciastocne napravili. 80% za cely crossover.

20.1.2020 | 21:22:30
CZEMarkus

Někomu se tenhle crossover líbil ale já to asi nebudu. Něvěřil jsem, že po zkaženém Flashpointu může CW udělat jestě horší adaptaci na jednu z top událostí DC vesmíru ale tohle bylo špatné. Jakože by měla ta oběť olivera vyvolat nějaké emoce a třeba si říct, že měl smrt velmi dobrou ale prostě nic. A mám takový pocit, že CW scénaristé se snažili okopírovat smrt Iron Mana z Endgame, kde před smrtí řekl svoji kultovní hlášku I Am Iron Man a tady oliver řekne you have failed this universe. Nevím ale přišlo mi to jako velmi velmi levná kopírka. Celý crossover 50% a to s odřenýma beebama.

20.1.2020 | 21:10:27
RagnarokCzD

Docela mě rozbil ten průběh … všichni sme smutný, že sme zachránili multimultimulti(a ještě jednou multi)miliardy bytostí v nekonečnym počtu nekonečnejch vesmírů, ale nepovedlo se nám zachránit jednoho kamaráda. :D

Průběh dílu: Truchlíme, truchlíme, vzpomínáme, truchlíme, nadáváme na Wallese, truchlíme, zbijeme záporáka během asi dvou minut, truchlíme … páni židle s jmenovkama?! Nadšení, eufórie, radost, všichni spokojení, všechno v pořádku, Oliver zapomenut. :D

20.1.2020 | 16:53:52
Arcess

Tam je jako fakt prezidentka jo ? To už s tou korektností přeháněj ne ? Mohli by se držet aspoň trošku reality. Kvalita efektů totálně na piču. Opět byla Supergirl silnější a lepší, než Superman, tomu se už nedivim. Ubulená scéna, kde Sára fňuká Barrymu, kterej je na tyhle pindy zvyklej od Iris. Čekal sem, že zabojuje Cisco, ale ne. Konec dobrej. Multiverse jede dál. Celkově byl tenhle díl jenom o bulení kvůli Oliverovi, jinak už neměl smysl. Mohli spíš ukázat ostatní Země. Chtěl bych, aby udělali seriály i z ostatních Zemí.

20.1.2020 | 16:45:51

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů
Reklama