Legends of Tomorrow S06E04: Bay of Squids

S06E04: Bay of Squids

S06E04: Bay of Squids

Legendy jsou v šoku, když Rory převezme velení a podaří se mu najít důležitého mimozemšťana v minulosti na vrcholu kubánské krize. Zatímco Ava se pokouší dostat k mimozemťanovi, který je držen ruskými a kubánskými silami, Behrad se chystá zastavit Castra, aby nerozpoutal válku.

cz sk
23.5.2021
420 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Mělo to závan těch „lepších“ Legend někdy kolem třetí série. Přesně takto vypadaly kdysi díly. Bylo to zábavné, příběh sice průměr, ale sem tam jsme viděli známou historickou události či osobnost, která stála za to. A hlavně to nebylo až tak tupé. Když by byl zbytek řady stále takový, jedná se o poctivé béčko, ale něco mi říká, že toto byla jen světlá výjimka…

webmaster, grafik
27.5.2021 | 23:06:46
Cocafull

Ta fotbalová bitva v bilém domě… :-D no já se tím netajím, mě se tenhle absurdní humor libí :D

26.5.2021 | 18:27:09
Basim

Tohle odpad tentokrát nebyl a líbilo se mi to.

26.5.2021 | 10:10:37
NazgulCZ

Tak klasický legendy, bylo to šílený, bavil jsem se a odpocinul si. Myslim si že k tomu seriál směřuje. Jsem rád že to tak je. A nehraje si to na nějaké pseudo drama apod.

24.5.2021 | 18:15:55

Legends of Tomorrow
70/100 - 136×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Stav překladu

Epizoda S06E07: Back to the Finale Part II

cz70%

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @Azur58, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“ Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

S kým se neuvidíme během šesté série?

S kým se neuvidíme během šesté série?

I když už jsme v průběhu páté řady ztratili třeba Raye Palmera, nejednalo se o jediný odchod. Již na konci páté řady jsme se (možná nevědomky) rozloučili s dalšími postavami, které se již nebudou objevovat v šesté řadě. Které to budou a proč už se neobjeví?

Reklama

Fotografie

Fotografie

Novinky

Seriál představí svého vlastního Baby Yodu a jak se tým dozví o únosu Sary?

Seriál představí svého vlastního Baby Yodu a jak se tým dozví o únosu Sary?

Už jenom pár dní a dočkáme se premiéry šesté řady. A abychom vás alespoň malinko navnadili na příští týden, přinášíme vám drobné střípky toho, na co se můžeme těšit. Tvůrci si opět brali inspiraci z jiných filmů a seriálů, aby ten svůj pořádně vylepšili. Tak co nás tedy čeká?

Narozeniny

Hlídejte si nás