Legends of Tomorrow S06E15: The Fungus Amongus

S06E15: The Fungus Amongus

S06E15: The Fungus Amongus

Když Sara realizuje Bishopův plán, Ava dostává svolení učinit Legendám výjimku z pravidel, aby se všichni mohli boje zúčastnit. Behrad přichází se zajímavým nápadem, díky němuž se Sara spojí se starým přítelem. Sara a Ava učiní důležité rozhodnutí, ale k tomu potřebují zbytek týmu.

cz sk
5.9.2021
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Raiden123

Ehm…Uz by konecne niekto mohol prestat s vyhadzovanim Vaweriderov do vzduchu?Nieje prave jednoduche zohnat taku Lod.

14.9.2021 | 22:09:47
bloody_maniac

těším se na další sérii :)

14.9.2021 | 12:05:27
Damon_CZ

Tak na vysvětlení toho konce jsem opravdu zvědavý. :D

7.9.2021 | 23:01:22
tom99

Za Saru a Avu dávám palec nahoru. Rozloučení postav bylo to nejlepší na této epizodě a vlastně mohlo trvat déle než dokončení děje s Bishopem, které bylo očekávaně nic moc. Constantine a Mick se malinko mohli rozloučit ve větším a dojemnějším stylu. Dostat každý jen minutovou scénku je málo. Ale jsem aspoň vděčný i za to…

webmaster, grafik
7.9.2021 | 18:59:23
Lex Luthor

Skvělý díl tak uvidíme, co bude dál, ale tohle tu už bylo na konci první série jsme také potkali dvě stejné lodě uvidíme, jak se s tím poperou tentokrát.

6.9.2021 | 16:39:49
jolie.l

Avalance … wow .. perfect

6.9.2021 | 10:59:01
Boudiccaw

Tak už aby byla další série…:) Na konci byl pěkný paradox :) a nebo budou dva raketoplány? Mno,, jsem zvědavá, jak si s tím poradí…

6.9.2021 | 8:57:27

Legends of Tomorrow
71/100 - 138×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Stav překladu

Epizoda S06E12: Bored On Board Onboard

cz15%

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

S kým se neuvidíme během šesté série?

S kým se neuvidíme během šesté série?

I když už jsme v průběhu páté řady ztratili třeba Raye Palmera, nejednalo se o jediný odchod. Již na konci páté řady jsme se (možná nevědomky) rozloučili s dalšími postavami, které se již nebudou objevovat v šesté řadě. Které to budou a proč už se neobjeví?

Reklama

Fotografie

Fotografie

Novinky

Seriál představí svého vlastního Baby Yodu a jak se tým dozví o únosu Sary?

Seriál představí svého vlastního Baby Yodu a jak se tým dozví o únosu Sary?

Už jenom pár dní a dočkáme se premiéry šesté řady. A abychom vás alespoň malinko navnadili na příští týden, přinášíme vám drobné střípky toho, na co se můžeme těšit. Tvůrci si opět brali inspiraci z jiných filmů a seriálů, aby ten svůj pořádně vylepšili. Tak co nás tedy čeká?

Narozeniny

Hlídejte si nás