Legends of Tomorrow S07E07: A Woman's Place is in the War Effort!

S07E07: A Woman's Place is in the War Effort!

S07E07: A Woman's Place is in the War Effort!

Když Legendy nouzově ztroskotají v roce 1940 v Seatllu, ocitnou se uprostřed 2. světové války s nečekaným hostem. Jelikož tým potřebuje náhradní součástku do stroje času, Sara, Ava, Astra a Spooner začnou pracovat na různých stanicích, aby chybějící díl získali.

cz sk
24.11.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
filozof

Škoda že kromě vyrovnávání se s minulostí v továrně tady nebyl nějaký zajímavější druhý děj. Pokud tohle byla poslední epizoda s Bishopem, tak ho moc nevyužili.

26.11.2021 | 19:40:37
Lex Luthor

Propaganda zase ten rasismus pche u CW Arrowverse je to přímočaré jsi bílý muž jsi autamaticky hajzl kromě hlavních postav ale závěr dílu byl fajn.

25.11.2021 | 18:27:54
NazgulCZ

slabší než předchozí díly ale pořád super!

25.11.2021 | 13:17:09

Legends of Tomorrow
71/100 - 138×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Stav překladu

Epizoda S07E05: It's a Mad, Mad, Mad, Mad Scientist

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Reklama

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás