Legends of Tomorrow
71/100 - 142×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S07E08: Paranoid Android

S07E08: Paranoid Android

Sara si začíná uvědomovat, že její tým dělá sporná rozhodnutí co se týče časové linie. Když se pokouší zjistit, kdo nejvíce poškuzuje tým, je pochopitelně v šoku. Sledujeme nejen naše Legendy, ale také ty, které vytvořila nová Gideon.

cz sk
12.1.2022
560 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Tady rozhodně promrhali zlatou příležitost … ukázat takhle na konci série, že ti původní jsou vlastně Androidi by bylo absolutně kulervoucí …

Bohužel jsme místo toho vsadili na jednoduchej humor a jedno(i když sotva)dimenzionální postavy, který sou každá definovaná jedinou vlastností. :(

23.7.2022 | 21:25:14
Buboflies

Perfektne, ako dokazali sparodovat samych seba :D Taktiez pochybujuca Sara bola zaujimava, skoda, ze jej to nevydrzalo…zabavila som sa, riesili aj vazne otazky dopadu cinov na buducnost, akurat skoda tej doktorky, ale asi to tak malo byt…uvidime, ake to bude, ked sa robolegendy stretnu s pravymi Legendami:)

12.2.2022 | 8:03:14
Basim

Tohle byla perverzní blbost zase droidí zpracování až ty legendy už ukončí. Už neví coby dali tam démony s Garyho udělali mimozemšťana a mimozemšťany, zombie kteří stáli za hovno a teď droidi.

31.1.2022 | 10:05:58
kingsizeboss

uplna sra… jak todle mohl někdo hodnotit 5 hvezdama? ste normální? takovou pí.....? to už si scénáři asi dělaj prde*, dyt se na to v poslední době nedá ani koukat a tendle díl byl teda extra nezáživnej

29.1.2022 | 23:40:45
tom99

A mně to nějak nebavilo. Ty pauzy tomuto seriálu příliš nepřidávají. Už se tam stejně prd děje a přestávky jsou spíše na škodu. Není to takový průser jako Supergirl, jen tohle už prostě a jednoduše nebaví…

webmaster, grafik
17.1.2022 | 7:48:58
NazgulCZ

Super comeback, škoda smrti doktorky

14.1.2022 | 1:52:59
Lex Luthor

Legendy se vrací nový tým androidů se představil dobře škoda, že seriál s nimi asi nebude.

13.1.2022 | 15:48:52

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama