Legends of Tomorrow
71/100 - 142×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S07E09: Lowest Common Demoninator

S07E09: Lowest Common Demoninator

Když Gideon skočí do stroje času, nastanou problémy, neboť skončí v Pekle. Astra si uvědomí, že má co dočinění se štábem jedné známé reality show z devadesátých let. Ti začínají hrát podle svých pravidel a Sara a Ava si řeknou v rámci svých rolí, co k sobě skutečně cítí.

cz sk
19.1.2022
550 000
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Ne … prostě ne. Tohle nejde nazvat ani odpadem, protože by to odpad uráželo. :-/

23.7.2022 | 22:09:26
Monoceros

To bylo strašne boží fakt jsem se nasmal :D super díl

21.2.2022 | 9:54:59
tom99

No, tak tohle se nepovedlo. Rozumím, co tím chtěli tvůrci říci. A ta paralela s WandaVision je sice hezká. Ale tady jsem jim to nevěřil a nesedělo mi to tam. Navíc tady to moc nemá opodstatnění a celkově to bylo zbytečné. Škoda.

webmaster, grafik
24.1.2022 | 20:18:02
NazgulCZ

Osobně to nebyl můj šálek kávy, ale pořád fajn

21.1.2022 | 9:02:42
Lex Luthor

Tohle mělo být zase co a Astra a Berhard kde tohle vzali to, jako chtějí v legendách všechny spárovat proboha vtipný bylo, jak tam Spooner chodila nahá, ale nic z toho nemohli ukázat a jak přistihli Garyho a Gideon v posteli, ale teď vážně nemůžu uvěřit, že to říkám, ale dejte mi radši znovu Robolegendy

20.1.2022 | 16:55:16

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama