Legends of Tomorrow
71/100 - 142×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S07E10: The Fixed Point

S07E10: The Fixed Point

Ava se dozví o Gwynově plánu zachránit svého přítele, a tak mu připomene následky, pakliže uspěje. Behrad a Astra se mezitím nadále sbližují. Zbytek Legend se vydává do baru, který je určen všem cestovatelům v čase. Sara je mezitím již znavená, jak je neustále pronásleduje zlá umělá inteligence.

cz sk
26.1.2022
570 000
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Uplně slyším jak zmínění Black Flashe rve vlasy všem těm lidem co Flashe nesledovali a netuší o co jde. :D :D :D :D :D

Už jen za to si to zaslouží hvězdičku navíc. :D

23.7.2022 | 23:22:28
tom99

Musím teda říci, že prvních třicet minut byl čistý výplach a už ani nevím, o čem to bylo. Zachránilo to posledních deset, kdy sice z mrtvých vstala jedna dávno „mrtvá“ postava, ale alespoň trochu pozvedla celou epizodu…

webmaster, grafik
2.2.2022 | 22:22:31
Lex Luthor

Reverse Flash se napravil a střeží čas super jen škoda, že to nedělá díky své rychlosti a ne není to ten samý Reverse Flash, jako z armagedonu bar byl super a pozor další pár legend se páruje tentokrát je to Spooner a Zari 2

27.1.2022 | 17:26:52
NazgulCZ

Fajn zápletka s barem a Reverse Flash nezklamal.

27.1.2022 | 12:06:04

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama