Legends of Tomorrow
71/100 - 148×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S07E11: Rage Against The Machines

S07E11: Rage Against The Machines

S pomocí Eobarda Thawnea Legendy k sobě nalákají druhou verzi Waverideru. Legendy jsou v úžasu, když konečně zjistí, kdo je celou dobu loví. Sara se pokouší s verzemi svých protějšků vyjednávat, ale vše nejde podle plánu. Mezitím se Gwyn chopí příležitosti k naplánování loupeže.

cz sk
2.2.2022
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si tym myslel že ziskaji Waverider hned napoprve ale nečekali že to budou oni sami a to jak masakrovali cestovatele v čase to bylo fakt tvrdy a to jak Gwyn vymyslel plan aby je nahradili tak to bylo fakt perfektni a Behrad to sehral dobře a boj mezi Zari a Robo Zari byl fakt dobry a mrzi mě jak dopadl Thawne ale ten si dokaže poradit vždy a nečekal jsem že Robo Astra zabije Gideon a jsem zvědav jestli se z toho dostane.

redaktor
24.5.2023 | 13:12:54
Buboflies

Perfektne, len skoda toho konca…ale asi to tak malo byt – tipujem, ze jej vedomie daju do Waverideru :)

15.3.2022 | 13:19:55
Basim

Tohle bylo dobré jedna epizoda jinak je to odpad ty další epizody už.

11.3.2022 | 9:39:50
tom99

Tak oni vrátí Thrawna do seriálu a hned ho v další epizodě zabijí. Výsměch a vlastně jediná velká chyba docela dobré epizody.

webmaster, grafik
9.2.2022 | 12:59:08

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů
Reklama