Legends of Tomorrow
71/100 - 142×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S07E12: Too Legit to Quit

S07E12: Too Legit to Quit

Gideon v nebezpečí. Zlá Gideon je stále aktivní a je odhodlaná zničit tým Legend. Naše Gideon se tak musí řídit určitými protokoly, ale rozhodne se vyjednávat o dohodě, která by mohla Legendy zachránit. Tým mezitím přijde s plánem, který by mohl vyřešit veškeré jejich problémy.

cz sk
23.2.2022
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Basim

už to ztrácí kvalitu

25.3.2022 | 13:23:08
tom99

Tohle už mi přišla jako taková rozlučková epizoda pro celý seriál. Některé scény jsem si náramně užil, ale stále jsem asi u většiny kroutil hlavou…

webmaster, grafik
7.3.2022 | 7:48:16
NazgulCZ

Supr epizoda, už to beru jako oddechový seriál a mega mě to baví. Prostě u toho můžu vypnout. Tolik seriálů není. Málem jsem chcípnul v půlce že legendy končí a pak zběsile hledal jestli je další díl v plánu nebo ne. Velmi dobré pokud od toho nečekáte víc jak oddych

25.2.2022 | 19:39:32
Lex Luthor

Tohle mělo být zase co? Ach bože, jak já ty legendy na začátku zbožňoval, ale ono je to čím dál horší a zase tam nacpali toho blbýho plyšáka pláču nad tím, co se ze seriálu stává

24.2.2022 | 19:50:47

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama