Legends of Tomorrow Barry posílá Legendám zprávu z budoucnosti

Barry posílá Legendám zprávu z budoucnosti

Barry posílá Legendám zprávu z budoucnosti

Jefferson Jackson a Martin Stein náhodně narazí na tajnou místnost kapitána Ripa Huntera, kde kromě zbraní najdou i záhadný vzkaz z budoucnosti z roku 2054. Rychlík Barry Allen kapitána před něčím varuje a zbytek týmu se to nemá dozvědět. Co by ve zprávě mohlo být?


26 0
1.11.2016

Asi největší záhadou epizody Shogun byla tajná místnost Ripa Huntera, kterou objevil Jefferson Jackson a Martin Stein. Tajná je ale pouze z jednoho pohledu, hned v první epizodě druhé řady chtěl Rip, aby Jefferson znal každý centimetr lodi, takže možná bývalý kapitán chtěl, aby Jefferson tajnou místnost našel.

Kromě spousty zbraní, u kterých je zatím těžké předpokládat, proč je Hunter před posádkou schovával, našel Jefferson s Martinem vzkaz z budoucnosti od rychlíka Barryho Allena z Central City. Vzkaz pochází z roku 2054 a na Barryho hlase je to pěkně znát. Poslední zprávu o Barrym z budoucnosti jsme měli v roce 2024, kdy Flash záhadně zmizel během boje s Reverse Flashem.


(Noviny z roku 2024, které jsme mohli vidět v první sérii Flashe. Foto: CW)

Ještě než se dostaneme k samotné zprávě, všimněte si, že počítač ve skryté místnosti má v sobě uložených spoustu dalších zpráv, které jsou chráněny heslem. Pokud tuto Barryho zprávu neměl slyšet nikdo z týmu, tak proč právě tato zpráva není zabezpečena heslem? Byla naschvál nechána odheslovaná, aby si ji Jefferson přehrál? Byl to celou dobu plán kapitána Huntera?

Ze samotné zprávy jsme se toho moc nedozvěděli, ale Barry Allen přesně říká:

Omlouvám se, že vás kontaktuji takhle, kapitáne Huntere, ale nemohl jsem riskovat ohrožení dalších životů. A ani ohrozit tohle. Proto si necháte to, co vám řeknu, pro sebe. Dokonce i před zbytkem vašeho týmu.

Co je onou záhadnou zprávou se zřejmě dozvíme až v páté epizodě nazvanou Compromised. Usuzujeme dle synopse k šesté epizodě Outlaw Country, kde je přímo řečeno, že se Legendy vyrovnávají s tím, co jim Barry sdělil. Do té doby zřejmě nebudeme moudřejší, můžeme si alespoň zatipovat, co tak důležitého měl Barry na srdci.

(Jedna z mnoha zpráv, která dorazila na loď? Foto: CW)

Jelikož nás v sedmé epizodě Invasion! čeká crossover se seriály Arrow, Flash a Supergirl, je dost možné, že Barry informuje tým o mimozemšťanech, které v crossoveru uvidíme a kteří míří k Zemi. Nebo Flash může předávat Legendám zprávu, že nezastavili mimozemšťany a nyní se musí vrátit časem (do roku 2016), aby se jim to podařilo.

Vše se pochopitelně nemusí točit okolo crossoveru a zpráva mohla být zcela o něčem jiném. Jelikož nyní v seriálu hraje podstatnou roli Eobard Thawne, nemesis Barryho Allena, mohla být zpráva věnována právě jemu. Legendy doposud čelily pánům času, ale rychlíkovi, který sám dokáže měnit čas, ještě ne. Vy sami si můžete v anketě tipnout, co za zprávu Barry Legendám poslal.

Čeho se týkala zpráva z budoucnosti?

41%
24%
21%
15%
101 hlasů

Diskuze /8

frozen

a kde je ta anketa ?

#3 tom99
1.11.2016 | 17:54:18
Pegeta

Ono to může být fakt cokoliv. Tohle se moc tipovat nedá.

1.11.2016 | 18:52:22
tom99

#1 frozen: Už tam je :-)

#4 frozen
webmaster
1.11.2016 | 21:35:29
frozen

#3 tom99: ale mohli by ste tie ankety upravit nech su neni moznosti zoradene podla hlasov ked este neni odhlasovane

1.11.2016 | 23:00:37
league

O CROSFER NEMŮŽE JÍT TO BYLA DĚSNÁ BLBOST NA TENHLE ROK 2054. Legendy byli v roce 2046 a Oliver byl děsně starý a zastupoval ho Connor takže je blbost aby šlo o ten Crosfer.

#6 Majko132002 #7 tom99
2.11.2016 | 15:54:51
Majko132002

#5 league: *crossover

2.11.2016 | 16:38:38
tom99

#5 league: Špatně jsi to pochopil. Myslel jsem to tak, že Barry volá Hunterovi, že se jim nepodařilo zastavit ty mimozemšťany a nyní si podmanili celý svět. Barry posílá z roku 2054 zprávu, že tým musí v roce 2016 udělat něco jinak tak, aby mimozemšťani nikdy neovládli svět… Třeba.

webmaster
2.11.2016 | 17:08:45
HOUND

Zpráva je o crossoveru…už to padlo i v interview s autory…takže je tahle anketa zbytečná…

4.11.2016 | 19:55:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás