Legends of Tomorrow Brandon Routh a Courtney Ford opouštějí seriál Legends of Tomorrow, jaký je k tomu důvod?

Brandon Routh a Courtney Ford opouštějí seriál Legends of Tomorrow, jaký je k tomu důvod?

Brandon Routh a Courtney Ford opouštějí seriál Legends of Tomorrow, jaký je k tomu důvod?

Dnes bohužel přinášíme smutné zprávy pro fanoušky Atoma a Nory Darhk. Tyto postavy se sice v plánované páté řadě objeví, ale zároveň se s námi rozloučí. Oznámili to samotní tvůrci seriálu, kteří si cení práce obou herců, ale posun seriálu do další fáze je nezbytný.

5 17
27.8.2019

Dvě hvězdy seriálu Legends of Tomorrow se s námi rozloučí v průběhu páté řady. Tvůrci seriálu oznámili, že Brandon Routh a Courtney Ford, kteří jsou mimochodem v osobním životě manželé, u show končí. A zdá se, že nejde o rozhodnutí samotných herců, ale o kreativní posun, pro který se rozhodli výkonní producenti Phil Klemmer, Grianne Godfree a Keto Shimizu.

Oba herci se už rozloučili na sociálních sítích, kde poděkovali za své role a podporu fanoušků. Ze všeho je ovšem cítit, že si zřejmě sami odchod nepřáli, jak to bylo v minulosti například u postav Martina Steina, Jeffersona Jacksona či Wallyho Westa. Zvlášť Routhův odchod je podivný, v nadcházejícím crossoveru si má totiž ještě zahrát Supermana.


(Obě postavy v seriálu končí. Foto: CW)

Tvůrci nadále prozradili, že oba herci natočí své finálové epizody v průběhu letošního října. Zatím ovšem nevíme, jaká epizoda Legend se právě bude natáčet. Na druhou stranu to vypadá, že by herci mohli show opustit až za polovinou série. Ray Palmer vystupoval v seriálu od první řady a začínal ve třetí řadě seriálu Arrow. Nora Darhk se stala pevnou součástí show až v řadě třetí a následně Brandon pro svou manželku vybojoval místo i pro čtvrtou sérii.

Obě dvě postavy byly členy posádky Waverideru, nyní si je tedy můžeme škrtnout. Zdá se, že tvůrci skutečně obměňují posádku lodi a přinesou nám nové postavy, jak už jsme se ostatně mohli dočíst v předchozích článcích. Staré jádro by nicméně mělo zůstat stejné. Z nových informací také víme, že Ava Sharpe se na Waverideru zabydlí nastálo.

Co říkáte na náhlý odchod obou postav?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /10

CoRnDuCK

Tak to je pěkně na hovno. Chtěl bych dát facku všem scénaristům na CW co mají na starost Arrowverse.

27.8.2019 | 19:11:43
KaraSnowAllen

Takhle tam z původního osazenstva krom Sary snad nikdo nezůstane.

27.8.2019 | 19:20:09
luboss0008

život je zmena legendy som mal dosť rad a seriál zbehol dosť rýchlo

27.8.2019 | 19:38:40
Lex Luthor

Sára a Mick jsou snad jediní z původní posádky, kteří tam zůstávají. Doufám, že je nevyškrtnou jestli ano tak to budou vážně idioti.

#5 Argenium #7 Stardos #8 WolverineCzE
27.8.2019 | 19:41:30
Argenium

#4 Lex Luthor: Ne snad, oni budou opravdu poslední. Nevím no, nepřijde mi to jako moudrá volba.

#6 -Skinner-
27.8.2019 | 20:18:35
-Skinner-

#5 Argenium: Tento seriál aj tak má pred sebou jednu možno dve sezóny. Škoda Raya ale za 4. série sa jeho postava snáď nikam neposunula. Ale to v podstate žiadna postava v Legendách.

27.8.2019 | 20:21:03
Stardos

#4 Lex Luthor: Mick má být důležitou součástí legend, neboť na jeho kariéře spisovatele budou legendy finančně záviset :D. Jinak, měl jsen už dříve teorii že Ray uvízne v Microversu, odkud ho následně legendy zachrání s pomocí Ryana Choie a následně Ray i s Norou opustí legendy a z Ryana bude další Atom

27.8.2019 | 20:27:14
WolverineCzE

#4 Lex Luthor: vyškrtnou si Micka kdybi aspon zrušili a udělali komiks based drama/akční kvalitní serial třeba Johh a ne Disney Telenovel Rivedale se celkem povedl jen rating by si to zasloužilo vetší

28.8.2019 | 10:18:16
Boudiccaw

Tak už mi zbyde jen Rory a Sára :´(

28.8.2019 | 23:12:14
PatrickD

Snarta mi vzali a ted Atoma když to sním a Norou začalo byt zajímavé. Fuj za mě

2.10.2019 | 6:33:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E00: Crisis on Infinite Earths: Part Five

cz50%

Překlad: serialzone.cz

Aktuálně hledáme překladatele pro seriál Legends of Tomorrow. Pokud máte nějaké zkušenosti a máte zájem o překlad, určitě se ozvěte @tom99 do vzkazíku.

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Jedna stará postava ze seriálu se na chvilku vrátí a jaké zvěsti existují okolo příchodu Martiana Manhuntera?

Jedna stará postava ze seriálu se na chvilku vrátí a jaké zvěsti existují okolo příchodu Martiana Manhuntera?

Jedna staronová postava se na chvilku vrátí do seriálu. Navíc tu visela ve vzduchu možnost, že se Martian Manhunter přesune ze Supergirl do Legends of Tomorrow, které hlásí úbytek postav. Jak moc by to Martianu Manhunterovi mezi Legendami slušelo? A co je na tom přesunu pravdy?

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás