Legends of Tomorrow České titulky k epizodě Turncoat

České titulky k epizodě Turncoat

České titulky k epizodě Turncoat

Nepřítelem Legend je nyní Rip Hunter a vy se nyní můžete podívat na nový díl s názvem Turncoat. Titulky můžete stahovat v profilu epizody. Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. O překlad se postarali @Milenka a @Danyssimo.

17 0
9.2.2017

Diskuze /2

smokejack

Tak po dnešku pomalu začíná tendle seriál nenávidět za jeho neskutečnou tupost, v prní sérii to sice nebylo o moc lepší, ale teď šel veškerej zbytek rozumu dop… Jako scéna kdy nechaj Ripa odejít z kusem toho kopí a nemůžou prostě k němu doběhnout, bo ho tou bambitkou střelit do řitě a sebrat mu to a pak ho zavřít až zčerná, mi prostě dala jasně najevo, že ten seriál je srač…

10.2.2017 | 1:18:47
Radious

Ano tyto chyby jsou do očí bijící a absolutně nesmyslné. Legendy se chovají jako úplní pakoni. Špatný scénář to dost shazuje. Gideon oživí i mrtvé, ale oni nechají Ripa jen tak odejít, i s kusem kopí, přitom ho mohli chytit, postřelit a úplně v pohodě dostat na loď.....hlavně, že pak slaví Vánoce a jsou všichni veselí jak zase všechno posrali. :-)

12.2.2017 | 16:48:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás