Legends of Tomorrow České titulky ke crossoverové epizodě Invasion!

České titulky ke crossoverové epizodě Invasion!

České titulky ke crossoverové epizodě Invasion!

@Milenka a @Danyssimo právě dokončili titulky k sedmé epizodě s názvem Invasion!. Titulky můžete standardně stahovat v profilu epizody. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit. Poté nám dejte v komentářích vědět, jak se vám zakončení crossoveru líbilo.

20 0
2.12.2016

Diskuze /4

league

Děsný propadák! jsem nansraný co to bylo za slátaninu dominátoři odletí a konec! měli bojovat snima a ne dělat hovno. Měli proti nim bojovat i když tam byla super girl a legendy. takže celá trilogie crosferů byla o ničem.

#2 matrix17
3.12.2016 | 11:36:29
matrix17

#1 league: Pokud počítám správně tak to není trilogie ale tetralogie (sou čtyři). Jinak tentokrát se jim crossover povedl. Sice jedinej díl, kterej by se tak měl označovat je tenhle ale nemyslím, že to bylo špatný. Asi to bude i tím, že sem od toho nečekal vůbec nic kvalitního ani dobrýho tak mě to nemohlo zklamat. :)

redaktor
4.12.2016 | 15:33:42
dikfi

Zdravím, LOT nesleduji, první řadu jsem dal do půlky a nějak mě to neoslovilo… Ale chtěl bych vědět jestli je crossover všude stejný (když se stejně jmenuje), nebo má každý seriál nějakou jinou část děje crossoveru? Dík za odpověď, nerad bych sledoval předchozích 7 dílů abych věděl na čem jsem…

#4 matrix17
5.12.2016 | 17:17:36
matrix17

#3 dikfi: Z mého úhlu pohledu, (možná) flash měl něco z děje (nevím neviděl sem) a pak tenhle díl. Ostatní „crossovery“ sou tam spíš do počtu a čistě na zvýšení sledovanosti seriálů. Nemají žádnou hodnotu. Ať už dějovou nebo jinou. :)

redaktor
5.12.2016 | 19:24:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E06: Helen Hunt

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matej773

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Legends of Tomorrow překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Máme pro vás nové informace ohledně Johna Constantina, který konečně letos zamíří do seriálu Legends of Tomorrow. Jeho návrat do vesmíru Arrow způsobil před pár dny pořádný rozruch, proto se není čemu divit, že fanoušci dychtí po jakékoliv informaci spojené s touto postavou.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.