Legends of Tomorrow Co se stane v 5. - 7. epizodě?

Co se stane v 5. - 7. epizodě?

Co se stane v 5. - 7. epizodě?

V příštích epizodách se vydáme do Bílého domu, kde narazíme na Damiena Darhka. V šesté epizodě potkáme opět Jonaha Hexe na Divokém západě. V sedmé epizodě nás čeká crossover mezi seriály Arrow, Supergirl a Flash. Zkrátka se máme na co těšit.


14 0
11.11.2016

2×05 – Compromised

Datum premiéry: 10.11.2016

Legendy vysledují časové zemětřesní v Bílém domě, kde je aktuálně prezident Reagan. Všichni jsou šokováni, když zjistí, že novým prezidentovým poradcem je Damien Darhk. Zatímco se tým snaží zjistit, čeho chce Darhk dosáhnout, Sara se sebou svádí těkž boj a neví, zda se má pomstít nebo pokračovat v misi týmu. Mezitím se Amaya a Nate vloupají do velitelství JSA a jsou překvapeni, co tam najdou. Stein se snaží zabránit svému mladšímu já, aby nesestrojil něco, co bude mít katastrofické následky pro časovou linii.


2×06 – Outlaw Country

Datum premiéry: 17.11.2016

Legendy se stále vzpamatovávají ze zprávy, kterou jim zanechal rychlík, ale není času nazbyd, protože další časový nesoulad je objeven na Dikovékm západě. Legendy se opět setkávají s Jonahem Hexem, který má potíže se svou nemesis Quentinem Turnbullem. Tým posléze zjistí, že jejich úkolem je zastavit Turnbulla a překazit jeho dobývání Divokého západu. Hex je mezitím překvapen, že Sara vede Legendy místo Ripa. Ta posílá na společnou misi Roryho a Amayu, kteří mají vykonat úkol, který se snadno řekne, ale těžce udělá. Nate, Ray a Jax se pokouší infiltrovat Turnballův gang, ale dostanou se do přestřelky.

2×07 – Invasion!

Datum premiéry: 1.12.2016

Jedná se o crossoverovou epizodu se seriály Arrow, Flash a Supergirl. Kromě klasických hlavních hrdinů, kteří se v této epizodě objeví, se v epizodě ukáže i Carlos Valdes (Cisco Ramon) a Danielle Panabaker (Caitlin Snow).

Diskuze /1

meya

já fakt nemusim tu holku a vůbec ten seriál supergirl a na Cisca se fakt těšim

11.11.2016 | 18:43:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás