Legends of Tomorrow Edňáci hodnotí komiksový crossover na stanici CW

Edňáci hodnotí komiksový crossover na stanici CW

Edňáci hodnotí komiksový crossover na stanici CW

Máme za sebou velký crossover mezi seriály Supergirl, Flash, Arrow a Legends of Tomorrow. I u nás v redakci to byla jedna z největších událostí tohoto podzimu, proto vám teď přinášíme názor několika z nás, kteří si udělali čas a sepsali své dojmy, jak se jim crossover líbil.


25 0
4.12.2016

@tom99

Pomyslná Justice League na stanici CW vznikla z různých seriálů a dala dohromady skupinu hrdinů, na kterou jsem se těšil. Obával jsem se mimozemšťanů Dominátorů, ale nakonec to nebyl takový průšvih, jak jsem zpočátku čekal. Každý superhrdinský tým se vždycky musí poprat s nějakými mimozemšťany. A je jedno, jestli se jedná o Avengers nebo o Justice League. Dominátoři měli alespoň částečně dobrý důvod navštívit Zemi, ale zároveň se nemohu ubránit pocitu, že tyto a jim podobné mimozemské invaze se mi začínají zajídat. Crossover byl celý takový uspěchaný a prakticky na nic nebyl čas. Těšil jsem se, že spousta postav si spolu promluví (Oliver a Sara apod.), ale zkrátka nezbyl na to čas. I když se jednalo o čtyřdílný crossover, pro mě to byl v podstatě dvoudílný crossover. Jelikož Supergirl nám představila svou klasickou epizodu a Arrow slavil výročí, na Flashovi a Legendách zbylo, aby odvyprávěli celý příběh s Dominátory. A zkrátka dvě epizody na to nestačily. Nicméně stále se jednalo o hezkou a vtipnou podívanou, kdy děj místy pokulhával a postavy dělaly rychlá rozhodnutí, protože zkrátka crossover tížil čas. Celkový dojem ve mně přesto převládá pozitivní. Příště už to třeba bude skutečně crossover čtyř seriálů. Osobně mi ale vyhovují setkání méně postav – první crossover mezi Flashem a Arrowem je moje srdeční záležitost. Tento velký crossover nám ukázal, že deset hrdinů najednou nutně neznamená desetkrát větší zábavu. A já se začínám bát o marvelácký Infinity War, kde těch charakterů bude ještě víc.

Hodnocení: 4/5


(Superhrdinský tým je opravdu velký. Foto: CW)

@Brett

Oliver a Barry táhli první velký crossover vpřed, ale řada faktorů je brzdila. Na mě to působilo, že se vše odehrálo v rychlém sledu, jako by Flash běžel nějakou časovku, což koneckonců ovlivnilo celý maraton. Vyzdvihl bych začátek, ten se mi líbil ze všeho nejvíc. Tam se i ta rychlá pasáž hodila. Do příště je na čem pracovat.

Hodnocení: 3/5

@lukascoolarik

Abych řekl pravdu, od jinými velmi očekávaného crossoveru jsem příliš nečekal a jen jsem tiše prosil, aby to nebyla úplná katastrofa. A trefil jsem se: nebyl to žádný zázrak, ale zároveň to nebylo něco, za co bych si chtěl vyškrábat oči. Problém byl dle mého hlavně ve zvolené hrozbě, ze které byli s každou další částí jen čím dál větší amatéři. S postavami už to bylo o poznání lepší. Ani Supergirl mi nevadila a celková dynamika byla zvládnuta téměř na výbornou – hlavně mezi Barrym a Oliverem. Co se týče jednotlivých dílů, kvalita měla klesající tendenci a od nadupaného Flashe jsme se dostali až k nemastným neslaným Legendám. Problém byl z části i v tom, že Arrow zároveň musel oslavit svou stou epizodu, což ublížilo jak crossoveru jakožto celku, tak i onomu stému dílu. I přesto si však stanice CW zaslouží poklonu za to, že něco takového vůbec dokázala zkoordinovat, a třeba to za rok bude ještě o pár chlupů lepší.

Hodnocení: 4/5

(Z Micka se stal postupem času hrdina. Foto: CW)

@komcus

Koho by napadlo, že po loňském spojení Arrowa a Flashe může přijít ještě něco lepšího? Nejspíš nikoho, ale CW to stejně dokázala. Jen je škoda, že crossover (opravdu) nezačal už v Supergirl, protože mi konec připadal trochu uspěchaný. Za nejlepší část považuju právě úvod, tedy epizodu Flashe. Odhalení Barryho zprávy z budoucnosti mě sice moc nenadchlo, ale vidět všechny hrdiny pohromadě bylo něco úžasného. Nakonec nemohl chybět ani akční souboj mezi našimi hrdiny (i když tady šlo o ovládání mysli, hned jsem si vzpomněl na třetí díl Kapitána Ameriky). Jako menší zádrhel celého crossoveru považuju díl Arrowa, který vysílal svou stou epizodu. Ta tak mohla být pro nefanoušky Arrowa (pro mě naštěstí ne) trochu nezáživná. Celou situaci ale naštěstí zachránil díl Legend, který sice byl lehce uspěchaný, ale svůj účel velkého vyvrcholení splnil. Menším mínusem bylo ještě příliš moc postav, proto některé z nich nedostaly moc prostoru. Celkově však na mě crossover zapůsobil nad očekávání.

Hodnocení: 5/5

Diskuze /31

hobi85

Shrnu to 5 slovy. Čekal jsem od toho víc. 1. Díl jako by nebyl, scénku na konci dílu fakt nepovažuji za crossover. 2. díl, paráda, 3 díl – přeplácaný a o ničem, 4 díl měl moc rychlý spád. Takže vlastně jsme viděli 2 díly, které byly velmi průměrné, Je vidět jak jsou jednotlivé světy odlišné. Arrow – deprese, beznaděj, temnota. Flash + Supergirl – přeslazená rodinná sága, Legendy zatím nevím, protože 1. a 2. řada jsou 2 úplně jiné seriály s podobným obsazením, ale Legendy působí nejvyrovnaněji. Celkově to nebylo špatné, bylo fajn vidět všechny pohromadě. Za mě 3/5.

#3 Janyk
4.12.2016 | 20:44:48
Lex Luthor

Souhlasím s tím, že crossover byl uspěchaný, ale nezklamal mě. Pokud budou chtít udělat tvůrci další rok crossover znovu rozvinul bych děj do více epizod, v jednotlivých sedmi epizodách by mohli být jen náznaky a děj by vyvrcholil až v osmé epizodě. Pokud bychom zůstávali v duchu mimozemských invazí napadjí mě nepřátelé Marťanů, kteří od nich převzali schopnost měnit podobu viz Justice League Secret Origin nebo by mohli být Reach viz Young Justice. Uvidíme co bude další rok, nechám se překvapit.

4.12.2016 | 21:13:39
Janyk

#1 hobi85: Hodně jsem to teď v diskuzích viděl, všichni kdo nesledují Supergirl nadávají, že bylo zbytečné ji z hlediska crossoveru sledovat. A mají pravdu, od prvních oficiálních informací o croosoveru se mluvilo o tom, že je to třídílný crossover a Supergirl tam bude jen hostovat, z tohoto pohledu je ta scénka na konci epizody Medusa jen příjemný bonus pro ty, co sledují všechny seriály. Už jenom to, že díl Supergirl nenese společný název Invasion by mělo něco naznačovat. Viz. vyjádření Marca Guggenheima zde: http://www.edna.cz/…h-navratech/ „Někteří lidé tomu říkají čtyřdílný crossover, protože zahrnuje všechny čtyři seriály. Já tomu však říkám třídílný crossover,“ prozradil Marc Guggenheim. „Náš příběh bude mít začátek, prostředek a konec. Začátek ve Flashovi, prostředek v Arrowovi a konec v Legendách. Supergirl v tomto crossoveru sehraje svou roli. Spojíme tedy čtyři seriály do tří dílů,“ dodal.“

4.12.2016 | 21:32:07
panakoja

Mohlo to byť oveľa lepšie keby sa celí crossover skutočne aj začne a bude mať niaký dej v seriály Supergirl, tie 2 minúty na konci to by som fakt za „veľký“ crossover nepočítal, keby to tak je tak by crossover získal 40 minút na väčšie rozvinutie deju, isto niaké zaujímavé dialógy medzi postavami ktoré sa dlho nevideli a nemuselo to byť natlačené všetko iba v troch epizódach, snáď ak bude niekedy v budúcnosti ďaľší crossover tak sa poučia. Časť u Flasha, tam nemám žiadne námietky, tvorci sa snažili a a odviedli tam svoju prácu dobre. Avšak to isté nemôžem povedať o časti v Arrow, tá sa mi zdala celkovo taká nie moc dobrá, bola to síce stá epizóda čiže tam chceli vložiť všetko čo seriál predtým ponúkal vo forme postáv, narážok na zaujímavé udalosti čo boli v seriály ale bolo to všetko podané takou divnejšou formou, hľavne záporací a hľavne Deathstroke ktorý bol za celú dobu najlepší záporak seriálu tak mal strašné slabú rolu v tejto epizóde čo isto veľa jeho fanúšikov sklamalo(aj mňa). Každopádne táto epizóda mohla pôsobiť trochu nudne pre tých čo seriál Arrow nesledujú. A záver crossoveru? Epizódu u LoT by som hodnotil tiež dosť pekne, epizóda sa mi páčila a ponúkla dobré zakončenie tohto „štvor“-dielného crossoveru. Za mňa to hodnotím celkovo 7/10, nebolo to zle ale zasa ani úplne dobré čiže dúfam že nabudúce na takýchto špeciálnych udalostiach trošku viac zapracujú :)

4.12.2016 | 21:41:03
Fifipek

No hlavní výtky už tu vlastně padly tzn. škoda, že nebyly plně využity všechny čtyři díly pro příběh, ale vlastně jen dvě epizody. Chápu, že Supergirl vlastně nemohla být plně zapojena, protože by pak kromě Flashe byly postavy vlastně skoro zbytečné, nicméně „souboj“ Flash vs Supergirl byl velice dobrý a zejména temná strana Supergirl by mohla být inspirací pro vlastní seriál, aby z toho nebyl jen rodinný cajdák…Z epizody Arrow jsem byl upřímně nadšen z Laurel, která ve svatebních šatech vypadala naprosto úchvatně, škoda že její postava už asi definitivně v seriálu nebude…Jasně, dalo se to celé natočit asi daleko lépe, ale s ohledem na to, že jsem zas tak velká očekávání neměl, tak bych to viděl kolem 8/10. Jinak jsem byl rád, že si nechali otevřená vrátka právě pro Supergirl..

4.12.2016 | 22:11:59
totti

Určite to chcelo minimálne jeden diel naviac. Mne by ani nevadilo, keby to natiahnu na dva týždne. Ak by to malo zmysel a nemalo to byť moc natiahnuté. Možno by bolo dobré, ak by vysvetlili kde bol Constantine a ostatní, ktorí by sa mohli zapojiť. Keď už sú všetci pohromade, tak by to možno chcelo vysvetliť, ako to, že Legendy nevedeli o tom, že Barry cestoval v čase a nastal Flashpoint, Minulú sériu Páni času povedali, že prvýkrát Mimozemšťania zaútočia v roku 2146 a to Thanagariáni(mys­lím, že oni). Už podľa toho by mohli vedieť, že sa niečo stalo. Najväčší problém tu bola epizóda Arrowa. Keby to nebola stá epizóda seriálu, tak by to mohlo byť lepšie, ale spravili to aj tak relatívne dobre.

4.12.2016 | 23:36:08
antty

mě by se třeba líbilo, kdyby v Supergirl byla ještě i ta scéna, kde ji barry představoval ostatním – pak by ve flashovi zbylo víc místa na akci. a super by bylo, kdyby epizoda Supergirl měla větší dopad na zbytek crossoveru, mohli třeba nějak upravit ten virus a Dominátorů se zbavit úplně, ne je jenom vyhnat.

5.12.2016 | 11:11:36
antty

ta stá epizoda byla vlastně jen o získávání informací (Dom. od unesených a neunesení v čele s Felicity a Ciscem z technologie, kteru D: nechali na Zemi.) – myslím, že by vlastně vůbec nevadilo ten díl vynechat.

5.12.2016 | 11:13:36
lukas14

davnejsie som pisal ze to mohlo byt ako 2-dielne casti po 90minutach :) supergirl to mohla zacat z jej epizody sa dalo vytazit omnoho viac a na tej zemi38 ci akej to mohlo zacat. priznavam aj ked flasha nepozeram tak to bola najlepsia epizoda. arrow prepadak, a legendy drzia 2 seriu dobry stredny standart :)

5.12.2016 | 11:42:13
Chomy/Ema

Za mě 100% za všechny díly :)

5.12.2016 | 12:35:33
Peteo

Tak mne sa crossover páčil, nebolo to úplne dokonalé, ale bolo to skôr chvalitebné. Čo sa týka samotných seriálov sledujem všetky 4 a páčia sa mi, niektoré viac niektoré menej ale u mňa najviac vedie Arrow pretože mi pripomína moju naj postavu z DC Comics Batmana a mám rád tú temnotu a dramu ktorá v nich je :) Potom na druhé miesto by som dal Flasha, na tretie Legend of Tomorrow a na štvrté Supergirl. Celkovo som rád za tieto seriály ale prosím už ďalšie z tohoto sveta určite NIE…

5.12.2016 | 12:38:07
Big_Boss

Crossover byl ambiciózní, ale narozdíl od minulého roku, kdy bojovali se Savagem, tak trochu nevyvážený. S Flashem přišel nejlepší start, s Arrowem jsme zbrzdili děj invaze a oslavovali 100. epizodu a Legendy to jakž tak neslaně nemastně ukončili. Takže hned pro upřesnění řeknu, že jsem nečekal tři akcí napěchované díly od začátku až do konce, chtěl jsem hlavně zažít interakce postav, které se dlouho nebo doteď neviděli. Bohužel jediný kdo měl parádní nástup byla Supergirl a ostatní mi připadali jak izolovaní stydlivý jedinci co nastoupí do nové práce. Největší bromance se zaměřila opět na Flashe a Arrowa, i když ti to po třech crossoverech potřeovali nejmíň. No tak tvůrci, dejte příležitost i jiným. Z mého pohledu si nejkratší slámku vybrala nová Vixen, která sotva prohodila pár slov se svými kolegy z Legend. Snový díl v Arrowi jako oslava výročí fungoval skvěle, ale netajím se tím, že by lépe fungoval jako samostatný díl a ne prostřední část crossoveru, který už byl tak jako tak napěchovaný.

U konečné epizody z Legend bylo nejvíce vidět, že tvůrci mají pořád spoustu materiálů a nápadů, ale prostě jim došel čas a museli přijít s narychlo vycucanou deux ex machina z prstu, (což je většinou problém Flashe – ve Star Labs dokáží vymyslet jakoukoliv věcičku, která se jim zrovna pro zápletku hodí do krámu). Nečekal jsem žádnou mega depresi nebo hromady mrtvol, ale měl být ukázán nějaký dopad na invazi. Klidně se mohla Supergirl obětoval při zničení mateřské lodi, načež by všichni hrdinové přinešli Kary mrtvé tělo na Zemi-38. A jelikož se další epizoda Supergirl, kterou točil Kevin Smith jmenuje „Supergirl Lives“, víme, že by moc dlouho mrtvá nezůstala.

Záverem jenom řeknu, že Mic Rory překvapivě přebral po Ciscovi roli nejvtipnější postavy, CGI u létající Supergirl mi přišlo přímo odporné, i když je vidět, že Supergirl funguje jako postava 100× lépe v týmu než ve vlastním seriálu, což není problém herečky, ale scénáře. Dominátoři byli bohužel docela plochý padouši a nikdy mi bohužel nepřipadali jako taková hrozba aby se muselo tolik hrdinů spojit. Jelikož je to ale na dlouhou dobu poslední mega crossover, který uvidíme (časový harmonogram dal hercům nejvíce zabrat, jelikož natáčeli crossover i další díly vlastních seriálů zároveň), tak můžeme být vůbec rádi, že se něco takového usktečnilo. 4 / 5

5.12.2016 | 13:51:10
Quinzel

Absolutně nechápu jak někdo mohl tohle zhodnotit kladně, osobně si myslím, že jsem celkem tolerantní i k slabším seriálům (např. Supergirl) u kterých se člověk nesmí moc zamýšlet a nemám s nimi problém, ale tohle byl nesmysl nejvyššího kalibru, nad tímhle by snad kroutilo hlavou i 5 leté dítě. 1. díl Supergirl – nespadalo do crossoveru, jelikož se scéna opakovala u Flashe. 2. díl Flash – bláboly, nesmysly a nezájem vůbec řešit co se vlastně děje, zamaskované hromadou superhrdinů co si to zákonitě musí rozdat, taky proč ne že? Když to teď tolik frčí ve filmech. 3. díl Arrow – díl byl fajn, hrdinové uzamčení v simulaci, kde na konci bojují se svým nemesisem. Samozřejmě až do fáze, než Oliver jen tak najde na zemi ve vesmírné lodi ležet zbraň co masivně zabíjí alieny. 4. díl Legends – nám ukázali, že na jejich poražení by vlastně stačil Flash samotný, možná s pomocí Supergirl, ale aby zvýšili sledovanost i ostatních seriálů, tak z toho musel být crossover. :-)

5.12.2016 | 15:30:26
IR7

Celý crossover mi přišel stupidní, už jen z toho důvodu, že se smíchaly čtyři nesourodé seriály a udělal se jim najednou společný děj a přirovnal bych to k české restaurační „klasice“ – Kuřecí řízek s broskví. Supergirl nesleduji a ani to neplánuji, takže to pro mě byl crossover tří seriálů, přesto děj byl uspěchaný a při řešení problémů s Dominátory , jsem se chytal občas za hlavu jak přiblblé to může být i přes mojí značnou toleranci. Pro mě to zklamání nebylo, už jen proto, že jsem čekal, že to bude těžce stravitelná slátanina, která bude mít jediný cíl, a to zvýšit sledovanost všech seriálů, bohužel mi ty dvě hodiny života, co jsem věnoval třem dílům už nikdo nevrátí…

5.12.2016 | 16:23:24
Azog2182

Muj nazor :D pokud nemam rozpocet jako Hra o Truny tak se nesnazim delat tohle vypada to pak tezce smesne :)

5.12.2016 | 19:10:41
Billy the Kid

za mě lepší než komiksovka- betmen vs. superman- suicude squad , a ti měli nadupaný rozpočet a jak to dopadlo.........

#17 Azog2182
5.12.2016 | 19:50:19
Azog2182

#16 Billy the Kid: Jestli chces dobrou komiksovku tak hledej jedine u Marvelu :)

#19 totti
5.12.2016 | 19:58:14
Jessstjames

Tak, i když to asi není úplně populární názor, já jsem si crossover užila :) líbily se mi všechny díly (to, že jsem se zbytečně koukala na Supergirl je moje blbost) a Arrowovský 100. díl byl super, kromě Tommyho, který mi tam samozřejmě chyběl, se mi líbila celá dějová linka, a ať kdo chce nebo nechce, Arrowova úroveň pomalu zase stoupá (aspoň mě to tak přijde), Flash byl super a Legendy taky a jako člověk, který sleduje všechny díly, musím tvůrce pochválit, protože každý seriál nesl jasné znaky toho, jaký samostatně je (Flash – no…veselá slaďárna, Arrow – trochu temnější (už ne taková slaďárna) a Legendy – rychlé vyřešení problému, který by mohl znamenat konec lidstva) – prostě to bylo super! Za mě 5/5

6.12.2016 | 2:06:04
totti

#17 Azog2182: Tam toho moc nenájdeš :D

#20 Janyk
6.12.2016 | 17:12:47
Janyk

#19 totti: Začal bych podle mnohých nejlepším komiksovým seriálem současnosti Daredevilem.

#22 totti
6.12.2016 | 21:14:08
Ostberg

zhodnotím po dílech, Flash slabší, Arrow super a Legendy taky velmi dobrý, hlavní bylo v Legendách to že se zbavili těch hrozných opeřenců a dosadily tam super nováčky. a hlavně herce sympaťáky, trošku bych vytknul to že moc prostoru nedostala v Legendách kapitánka Sára a skoro vůbec v těch všech dílech Jax, možná by to chtělo příště jet na 2 kola, takže aspoň 6 dílů páč to občas bylo až moc uspěchaný a málo detailní ale zas takovej propadák to nebyl

6.12.2016 | 23:11:30
totti

#20 Janyk: Mal som na mysli filmy, keďže odpovedal na niekoho, kto začal porovnávanie s filmami.

#23 Azog2182
7.12.2016 | 0:02:24
Azog2182

#22 totti: Marvel vladne komiksovak co se tyce filmu :) podivej se na hodnoceni a trzby :D DC neni ani polovicni :)

#24 totti
7.12.2016 | 10:02:55
totti

#23 Azog2182: Keď bude mať DC oveľa viac filmov, tak potom môžeš hodnotiť. Čo sa týka tržieb, tak prvé tri filmy od DC zarobili viac ako prvé tri filmy od Marvelu. Takže na tržby som sa pozrel a je na tom lepšie DC. Čo som chcel povedať, väčšina filmov od Marvelu sa mi nepáčila.

#25 Janyk #26 Azog2182
7.12.2016 | 11:09:04
Janyk

#24 totti: Když nebudeme brát za Marvel komiksové filmy jenom podřadné hrdiny v MCU, tak bude DC potřebovat tak 20 filmů než se vůbec přiblíží Marvelu (Spiderman, X-men…)

#27 totti
7.12.2016 | 22:20:04
Azog2182

#24 totti: Co se tyce trzeb je natom DC lip kde zijes ? marvel je nejvydelecnejsi filmova serie vsech dob :D Suiced squad je nekde na 800 milionech :D Batman vs Superman taky to je pro takhle velky filmy fakt malo :D skoro kazda Marvelovka ma Miliardu minimalne :D Takovy Avengers jeden dil ma skoro stejny trzby jako Suiced Squad a BVS dohromady :D co se tyce trzeb tam DC marvel nedozene nikdy :D

#28 totti
7.12.2016 | 23:12:05
totti

#25 Janyk: Zabúdaš na Dark Knight trilógiu od Nolana a Watchmen

7.12.2016 | 23:12:38
totti

#26 Azog2182: Nauč sa čítať. Napísal som prvé tri filmy od DC majú väčšie tržby ako prvé tri filmy od Marvelu. Že má Marvel viac filmov a väčšie celkové tržby je jasné

#29 Azog2182
7.12.2016 | 23:38:23
Azog2182

#28 totti: Ano ale to jim je k nicemu kdyz jejich posledni filmy co se tyce trzeb nijak nezazarily :) Marvel uz je tak rozjetej ze je nikdo v trzbach nepredbehne :)

#30 totti
8.12.2016 | 11:12:51
totti

#29 Azog2182: Tak DC má zatiaľ len tie 3 filmy. Nepočítam filmy, ktoré nepatria do filmového univerza

#31 league
8.12.2016 | 13:34:34
league

#30 totti: A to chteli udělat i crosfer s Gothamem!

9.12.2016 | 17:58:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E06: Helen Hunt

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matrix17

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Legends of Tomorrow překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Máme pro vás nové informace ohledně Johna Constantina, který konečně letos zamíří do seriálu Legends of Tomorrow. Jeho návrat do vesmíru Arrow způsobil před pár dny pořádný rozruch, proto se není čemu divit, že fanoušci dychtí po jakékoliv informaci spojené s touto postavou.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.