Legends of Tomorrow
71/100 - 141×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Eobard Thawne se vrací do seriálu

Eobard Thawne se vrací do seriálu

Návratů oblíbených postav není nikdy dost. Po téměř sedmi sezónách je každá návštěva vítaná a alespoň na chvíli osvěží seriál. Nyní se do Legend vrací legendární rychlík Eobard Thawne, jehož úloha bude pro další díly klíčová. Samozřejmě se vrací i herec Matt Letschner.

11 2
24.1.2022

Rychlík Eobard Thawne byl v minulosti zápornou postavou i v našem seriálu, ale naposledy jsme ho viděli ve větším měřítku na konci druhé řady, kde jsme se rozloučili s ním a i s celou Legion of Doom. Nyní se Eobard vrací a s ním pochopitelně i herec Matt Letscher. Zdá se, že ale Eobardova úloha bude malinko jiná, než bychom na první dobrou mohli čekat.

(Je to dlouho od této památné scény z druhé řady, nyní se Eobard vrátí v plné síle. Foto: CW)


Podle posledních informací by měl Legendám pomáhat, nikoliv s nimi bojovat. Ostatně Legendy mají plné ruce práce s robotickými verzemi pravých Legend a zlé Gideon. Thawne se bezesporu objeví v nadcházející epizodě The Fixed Point a neměl by chybět ani v Rage Against The Machines. Herec tak stoprocentně nebude chybět ve dvou epizodách z posledních čtyřech dílů sedmé řady.

Oficiální synopse k epizodě The Fixed Point zní následovně:

S pomocí Eobarda Thawnea Legendy k sobě nalákají druhou verzi Waverideru. Legendy jsou v úžasu, když konečně zjistí, kdo je celou dobu loví. Sara se pokouší s verzemi svých protějšků vyjednávat, ale vše nejde podle plánu. Mezitím se Gwyn chopí příležitosti a využije svých vojenských zkušeností k naplánování nebezpečné loupeže.

Jste rádi za návrat Reverse-Flashe?

Zdroj: ArrowWiki.com

Diskuze /6

AuroN

Nejsem rád za návrat Reverse Flashe, protože to nedává smysl. Teď mu ve Flashovi dali konečně na budku a on se zase – zcela nepochopitelně – vrací a zase s jiným obličejem. Soráč, za mě ale ne. Thawna mám rád, je to asi můj nejoblíbenější záporák co se Flashe týče, ale všeho moc škodí.

#2 tom99 #4 -Skinner-
24.1.2022 | 19:10:07
tom99

#1 AuroN: Ano, měli se dost dobře rozmyslet, než ho zabili. A znovu zabili, a znovu… a našli si další kliku, jak ho přivést zpátky a co pak nastalo? Zase ho zabili… je to furt dokola, ale tohle je patlanina CW…

webmaster
24.1.2022 | 19:38:56
Lex Luthor

No jo CW z toho dělá pěknou patlaninu, ale Matt a jeho Reverse Flash byl super takže se na jeho návrat těším.

24.1.2022 | 20:27:12
-Skinner-

#1 AuroN: Tak môže to byť RF z akéhokoľvek času. Páči sa mi ale, že jeden herec ho hraje vo flashovi a druhý v Legendach.

24.1.2022 | 21:29:12
Basim

Ty tvůrci jsou fakt debilové a pak se diví že jejich seriály už ztrácí kvalitu. Oba herci jak ve Flashovi tak v legendách zemřeli a najednou je tam dají znova protože se dostali do slepé uličky a neví už co. To já bych dal aby je celou sérii bombardoval ten mimozemšťan zato co mu flash udělal a půjde po jeho rodině. Oni už neví co s tím seriálem dělat hlavně jenom aby se flash dočkal další série a uspokojujícího crosferu jinak to už o ničem není. Ty herci nejsou špatný ale ty scénáristi potřebují vážně psychyatra! :D To kdybych režíroval já tenhle seriál tak byste to milovali. Je to stejné jako mafie 3 pořád jedno a to samé!

25.1.2022 | 9:55:05
Basim

Tím jsem myslel Legendy vs Despero!

25.1.2022 | 9:58:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama