Legends of Tomorrow Finále si nechalo otevřené dveře pro třetí řadu

Finále si nechalo otevřené dveře pro třetí řadu

Finále si nechalo otevřené dveře pro třetí řadu

Některé seriály ve finále řady zkrátka uzavřou příběh sezóny a nenabídnou nám pomrknutí po budoucích událostech. Seriál Legends of Tomorrow mezi ně ale nepatří a v závěru druhé řady jsme se dočkali cliffhangeru, který nám bude vrtat v hlavě celé léto. Kam se Legendy dostaly?


15 0
5.5.2017

Třetí sezóna Legends of Tomorrow je už dávno potvrzená, takže se nemusíme bát, že by cliffhanger na konci druhé řady nebyl odvyprávěn. Při výpravě na oblíbené místo Micka Roryho Arubu se zničehonic tým Legend ocitl v Los Angeles. Město ale bylo k nepoznání. Legendy totiž porušily jedno ze svých základních pravidel cestování časem.

Ve finálové epizodě druhé řady Aruba navštívily znovu bojiště první světové války. Setkali se tak se svými minulými já. Porušily jedno ze základních pravidel Ripa Huntera, a vytvořily tak jednu z největších anomálií. Je to celkem parodické, když se na začátku druhé řady Legendy staly jedinými ochránci časové linie. Následky této anomálie jsme mohli vidět v poslední scéně epizody. Prohlubování tohoto příběhu se dočkáme ve třetí sezóně.


(Vychlazené pivko Legendy v Arubě nečeká. Foto: CW)

Zatím se neví, kam přesně se Legendy dostaly. Možná se jedná o jakousi skládku všeho, co v posledních dvou sezónách zažily, do jakých historických událostí zasáhly. Sám producent seriálu Patrick Klemmer prohlásil, že příští sezóna bude úplně jiná: „Co vám mohu říct o další sezóně, je to, že už se nebudeme vydávat na známá historická místa a jen napravovat anomálie. Nechtěli jsme porušovat pravidla, která jsme si stanovili v druhé sezóně, zároveň ale nechceme, aby třetí sezóna byla stejná jako druhá. Proto se vydáme zcela jinou cestou.

Patrick Klemmer je nadšený, jakým směrem se bude vyvíjet třetí řada: „Věděli jsme, že jakmile porušíme jedno z našich nejzásadnějších pravidel cestování časem, bude to mít nevyhnutelné dopady na celý seriál. Předefinuje to charaktery našich hrdinů. Budeme mít zcela nově prostřený stůl pro novou sezónu. Po první řadě jsme sledovali, jak se Legendy vypořádají s tím, že už nejsou žádní Páni času, nyní je načase, abychom se vydali zase o kousek dál.“

Seriál Legends of Tomorrow se nejspíše vrátí na podzim roku 2017. Zatím se neví, kolik bude mít třetí řada epizod. Těšíte se?

Diskuze /4

Lex Luthor

Těším se a bojím se podobnou věc myslím říkali ve Flashovi a jeho třetí série je podle mě nejhorší, nejlepší asi byla druhá. CW umí holt druhé série doufám, že legendy budou vyjímka a třetí série bude fajn.

5.5.2017 | 17:41:46
006

Opravdu velmi obrovsky NESOUHLASÍM 1 série flashe byla nejlepší a pochybuji že ji nějaká jiná překoná. A za toto své tvrzení bych se s tebou klidně i pobyl.

5.5.2017 | 20:56:27
_Dragon_

mě se líbí všechny serie …3 se opravdu vytáhla ve 20-té epizodě :)

6.5.2017 | 15:51:50
antty

třetí má sice dobré aspekty – akčnost a napětí, záhady kolem Savitara – ale zároveň i mnoho logických nedostatků. Doufám, že příští sezona Legend se bude alespoň prvních šest dílů odehrávat na této „skládce“, víc to být asi nemůže, protože se z ní musí dostat a nemůžou pak hned vlítnout do crossoveru.

11.5.2017 | 11:41:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás