Legends of Tomorrow Flashova epizoda odhalila, jakou zprávu Barry Legendám zanechal

Flashova epizoda odhalila, jakou zprávu Barry Legendám zanechal

Flashova epizoda odhalila, jakou zprávu Barry Legendám zanechal

Už skoro od začátku třetí řady nás pálí tajemná zpráva od rychlíka Barryho Allena z Central City, který zanechal kapitánu Ripu Hunterovi zprávu z budoucnosti. Konkrétně z roku 2054. Obsah zprávy nám byl dlouho utajovaný, nyní ale byl odhalen ve Flashově epizodě Invasion!


23 0
1.12.2016

Je to tak trošku podraz na fanoušky seriálu Legends of Tomorrow, kteří netrpělivě čekají na odhalení Barryho zprávy z roku 2054. Pokud totiž sledujete pouze seriál Legends of Tomorrow, byli jste ochuzeni o obsah zprávy. Fanoušci seriálu Flash se tak dozvěděli první v epizodě Invasion!, co chtěl Ripu Hunterovi Barry sdělit. Nicméně před premiérou dílu bylo oznámeno, že obsah zprávy právě bude odhalen v jedné crossoverové epizodě.

I když obsah zprávy je primárně záhadou seriálu Legends of Tomorrow, velice souvisí i se seriálem Flash. Tvůrci určitě budou myslet i na seriál Legend a zprávu uslyšíme ještě jednou, aby právě nebyli ochuzeni diváci, kteří sledují pouze dobrodružství Legend. Pokud mezi ně patříte a chcete vědět, co Barry Ripovi sdělil, tak ve zprávě bylo řečeno:


Válka přichází, kapitáne Huntere, a z nějakého důvodu budete povolán zpět do Central City. Takže musíte vědět, že zatímco vy a váš tým jste byli v časové zóně, udělal jsem rozhodnutí, které ovlivnilo časovou osu. Jak víte, kdykoliv změníte minulost, změny ovlivní přítomnost a i budoucnost. Když se vrátíte zpět, budete v nové časové ose, kde minulost a budoucnost všech byla ovlivněna, včetně té vaší. Když se vrátíte zpět, nevěřte nikomu a ničemu. Ani mně.

(Barry si teď láme hlavu s tím, co zapříčinil výletem do minulosti. Foto: CW)

Barry tedy Legendám sdělil, že si na něj musí dávat pozor a prakticky mu nemůžou věřit. A dává to smysl. Legendy celou první a druhou řadu cestují časem, aby napravovaly časové anomálie, které byly způsobeny časovými piráty. A Flash de facto tyto anomálie tvoří. Sám je jedním z časových pirátů.

Když se totiž Flash vydá do minulosti, svou rychlostí vyvolá otřesy celé Země, které pak mají za následek, že se změní minulost i někoho, na koho neměl Barry návštěvou v minulosti přímý vliv. Takto lze vysvětlit, proč se Johnu Diggleovi narodil syn místo dcery, proč zemřel Ciscův bratr a další změny, které můžeme v seriálu Flash pozorovat.

Flashova epizoda Invasion! se také více otřela o postavu Martina Steina. Ten je sice stále ženatý s Clarissou, ale nyní má dceru. A dokonce dospělou. Martin potkal své mladší já už celkem dvakrát a právě podruhé ho přesvědčil, ať o Clarissu více usiluje. To zřejmě mělo za následek, že nyní existuje Lily Stein, kterou hraje Christina Brucato. A tu určitě nevidíme naposledy.

Jak jste spokojení se zprávou, kterou Barry Legendám zanechal? Čekali jste něco jiného?

Diskuze /8

Baltik

Čekal jsem něco více konkrétnějšího :D

1.12.2016 | 16:09:12
Chomy/Ema

Ach já už viděla crossover u flashe , ale přečetla sem si tady ten článek jen pro zajímavost...­.............­.............­.............­..... Barry zase všechno pohnojil dokonce i v budoucnos­ti! :)

#3 medvih
1.12.2016 | 20:38:09
medvih

#2 Chomy/Ema: vie aj niečo iné ?

#4 mima33
1.12.2016 | 21:43:30
mima33

#3 medvih: Nevie :D ale ak by to bolo inak, už by to nebol Barry :)

2.12.2016 | 10:05:35
Drink Man

Ta Fotka je pouze iluze z 1. série. Asi jste si to nevšimli, ale má starý pozadí znaku za bleskem. Znak je červený a ne bílý. Takhle se za hlavu držel v 1. sérii 3. dílu.

#6 Scoop
2.12.2016 | 20:27:12
Scoop

#5 Drink Man: Bacha ať nenarazíš do hromosvodu :)

#7 Posspi
3.12.2016 | 12:14:12
Posspi

#6 Scoop: :D

3.12.2016 | 23:25:55
Muffkey

Ta zpráva mi alespoň dává naději, že se Rip vrátí zpátky, tak jak byl v 1. sérii :)

14.12.2016 | 18:01:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás