Legends of Tomorrow
71/100 - 141×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Gorilla Grodd míří do třetí série Legend

Gorilla Grodd míří do třetí série Legend

Minulý rok jsme v seriálu Flash navštívili město goril, kterému vládnul Grodd. Této telepatické gorily se dočkáme i v seriálu Legends of Tomorrow. Jste rádi, že tvůrci stále čím dál víc propojují jednotlivé komiksové seriály stanice CW? Máte rádi Grodda?

14 30
8.8.2017

Gorilla Grodd je jedním z hlavních nepřátel Flashe. Alespoň v komiksech. Grodd se nakonec objevil i v samotném seriálu o šarlatovém rychlíkovi, ale vždy se jen stavil na pár epizod. Animace Grodda je velice obtížná, časově náročná a stojí na seriálové poměry spoustu peněz, proto se Grodd nemohl ve Flashovi objevovat tak často, jak bychom si přáli.

Přesto jsme se ho minulý rok ve třetí sérii Flashe dočkali poměrně hojně. Dokonce jsme se vydali i do města goril. Grodd si probojuje cestu i do seriálu Legends of Tomorrow. Zatím se neví, na jak dlouho se zdrží, jak často ho budeme vídat a jakou verzi Grodda v seriálu potkáme. Jisté je to, že fanoušci tohoto chlupatého telepata mohou jásat.


Jste rádi, že se objeví Gorilla Grodd v seriálu?

Diskuze /14

czjohns

Doteď se mi nechtělo zvracet.

8.8.2017 | 18:56:53
Kimberlly

Nieeee! Neznášma Grodda a jeho epizódy sú tak nezáživné! :/

8.8.2017 | 19:29:40
-Skinner-

Grodd je rozhodne lepší než Darhk

8.8.2017 | 19:53:00
rio

tak to je teda „skvelá“ správa, neviem sa už dočkať na tie záživné epizódy :(

8.8.2017 | 20:36:30
Serenitka

Já furt nechápu, kdo se na tuto pí****nu může dívat, ne hlava mi to nebere.. ale pro tyto diváky je asi třeba více opičáků, tancující žížaly a vybuchující ježky, jo a mohli by obsadit Spongeboba, to je teprv legenda!! :)

8.8.2017 | 20:54:18
WolverineCzE

@Serenitka To si asi nepochopil co je komiks a o čem je LoT.

8.8.2017 | 21:25:48
league

Vy všichni jste fakt na hlavu tak se na to normálně nedivejte když vás to sere! Ale Grood je super! Je vidět že nemáte rádi komiksy ze světa DC. Je lepší než Reverze flash a to jako jo.

8.8.2017 | 23:18:19
league

Ještě by se mohl objevit King shark a Zoom.

#9 skalloo
8.8.2017 | 23:22:31
skalloo

#8 league: nerieš hejtorerov..vždy keď niekto niečo hejtuje, tak to znamená, že to je dobre a kvalitne (preto je DC lepšie ako marvel a vždy bude) :) Grodd bude pecka už sa tešim :)

#11 comiccrazy
9.8.2017 | 10:33:16
witcherrr

Grodd..

9.8.2017 | 17:36:38
comiccrazy

#9 skalloo: to že když někdo něco hejtuje tak je to hned dobré.. to je teda pěkná blbost :D

9.8.2017 | 21:48:45
Raya

Nemám ráda Groda a nesnáším předávání postav mezi jednotlivými seriály.

10.8.2017 | 17:35:45
antty

Grod mi nijak zvlášť k srdci nepřilnul, ale ani mi nevadí vyloženě. Předávání postav zbožňuju, protože se koukám na všechny propojené seriály (je-li to teda časově možné) a Arrowerse už dávno nevnímám jako 4 oddělené seriály, ale jako celek. Pokud tam nebude moc často, tak to beru.

webmaster
11.8.2017 | 10:25:33
Dirrow

Musíte to brat taky tak, že režiseři to tak dělají protože fanoušci z USA a dalších zemí jsou kičovití, a stejně jako eurovize je tohle dost kontroverzní

12.8.2017 | 15:48:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama