Legends of Tomorrow Herci vtípkují o tom, že za pandemii a vše zlé v roce 2020 mohou Legendy

Herci vtípkují o tom, že za pandemii a vše zlé v roce 2020 mohou Legendy

Herci vtípkují o tom, že za pandemii a vše zlé v roce 2020 mohou Legendy

Není na to někdy situaci od vážného dění ve světě trochu odlehčit. O to se právě pokusily hvězdy seriálu Legends of Tomorrow. Seriál je poměrně bláznivý, což je nakažlivé, a tak herci se dokážou vcítit do svých rolí i v osobním životě a nebojí se černý humor zakomponovat i do aktuálních témat.

9 1
20.8.2020

Herci často odpovídají fanouškům na zvídavé dotazy na sociálních sítích. A jelikož se teď nic moc nenatáčí a další řadu můžeme čekat až v příštím roce, tak se převážně herci doma nudí. Nick Zano přišel s tím, že Legendy dost možná mohou za veškeré zlé dění v roce 2020. A snadno by je mohli fanoušci vinit, co se děje aktuálně ve světě.

Vždyť oni přece mají loď, která dokáže cestovat časem, a tak by mohl tým hravě zvrátit pár událostí, aby se napříč světem nerojila nenávist a přestaly nepokoje panující po Severní Americe. Zano také zmínil, že by si Legendy mohly poradit i s pandemií koronaviru. Jak by to ale udělaly? To herec neprozradil, zatímco jeho kolegyně Tala Ashe rovnou řekla, že zná viníka, kdo za všechno může.


(Matt Ryan Johna Constantina dabuje i v animovaných filmech. Foto: CW)

Není jim nikdo jiný než Gary Green, jedna z nejzábavnějších postav za poslední dvě řady. Green je známý svou nešikovností, takže si dokážeme představit, že pokud je nějaký hlupák zodpovědný za pandemii, mohl by to být právě on. Herci samozřejmě odpovídali s patřičnou dávkou černého humoru, který ale k seriálu pochopitelně patří. Je dobře, že se herci umí takto vcítit do svých rolí a na tóninu seriálu.

Řeč také přišla na seriál a osobní tužby herců. Například Matt Ryan by si přál, aby jeho John Constantine dostál nějakého zajímavého vztahu s King Sharkem, jako tomu bylo v animované verzi nazvané Justice League Dark: Apokolips War, kde mimo jiné Ryan opět Constantina nadaboval. King Shark se již objevil v seriálu The Flash, takže jeho animace je hotová. Seriál je dost ujetý, aby takový vztah nakousl, tak uvidíme, zda se něčeho podobného dočkáme v budoucnu. Zatím všem DC fanouškům doporučujeme, ať se na zmíněný animovaný film podívají.

Uvítali byste King Sharka v našem seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /1

Lex Luthor

Gary je taková vtipně otravná postava někdy pobaví jindy si přeju, aby tam nebyl, ale souhlasím pokud by nějaký idiot nešťastnou náhodou vypustil virus byl by to on.

20.8.2020 | 19:54:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E15: Swan Thong

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @Azur58, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“ Přečas : @OggyCZ

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh již brzy opustí seriál Legends of Tomorrow. Jeho postava byla jednou z hlavních již od samého začátku, ale nyní po dlouhých pěti letech seriál opouští. A nekončí pouze on, ale i jeho žena Courtney Ford. Původně se mělo za to, že herci chtěli odejít sami, ale pravda je nakonec jiná.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás