Legends of Tomorrow Hodnocení první řady seriálu Legends of Tomorrow

Hodnocení první řady seriálu Legends of Tomorrow

Hodnocení první řady seriálu Legends of Tomorrow

Po shrnutí sledovanosti seriálu Legends of Tomorrow se musíme podívat i na vaše hodnocení samotného seriálu. Edňácké hodnocení, jako již tradičně, porovnáme s procentuálním hodnocením na serveru IMDb.


20 1
21.6.2016

Seriál Legends of Tomorrow, jakožto novinka a zároveň spin-off, zaujal především fanoušky seriálů Arrow a The Flash, kteří jej proto často s těmito seriály porovnávali. Na Edně se však se svým průměrem 86 % zařadil mezi slušné novinky. Fanoušci se nejvíce shodli na tom, že první řada měla mít méně epizod, čímž by se děj seriálu zrychlil a více by bavil.

Nejlépe hodnocenou epizodou se stal pátý díl Fail-Safe, který skončil na 94 %. Epizodou s nejmenším procentuálním hodnocením se stal jedenáctý díl The Magnificent Eight, který nasbíral jen 79 %.


Edňácké hodnocení všech epizod první řady seriálu Legends of Tomorrow naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Na IMDb je poněkud přísnější hodnocení, ale to je dáno tím, že na něm hodnotí více uživatelů. Za nejlepší epizodu je tu považována šestá epizoda Star City 2046, která nasbírala 89 %. Stejného hodnocení se dočkal i patnáctý díl Destiny. Dílem s nehorším hodnocením se stala desátá epizoda Progeny, která získala 77 %. Průměrem celé první řady je tak hodnocení 83 %.

Zajímavé je také porovnání hodnocení u jednotlivých epizod. Celkem dvanáct epizod bylo lépe hodnoceno na Edně, zatímco na IMDb byly lépe hodnoceny jen čtyři díly. Ani na jednom hodnocení se uživatelé Edny a IMDb neshodli.

V příštím (a posledním) rekapitulačním článku se podíváme na ty nejlepší a nejhorší momenty z první řady Legends of Tomorrow.

Diskuze /3

Fryderyk

buuuuuuuuuuuuu

21.6.2016 | 20:42:52
Baltik

Nej byl Oliver.

21.6.2016 | 21:23:48
DoctorWho^

0

21.6.2016 | 22:31:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás