Legends of Tomorrow Jak dopadla Legie zkázy ve finále druhé řady?

Jak dopadla Legie zkázy ve finále druhé řady?

Jak dopadla Legie zkázy ve finále druhé řady?

Legendy se ve finále druhé sezóny utkaly s kompletní sestavou Legie zkázy. V zúčtování nedopadla padoušská skupina příliš dobře a my si teď krátce rozebereme, jak skončil každý její člen. Byla u některého z nich ohrožená časová linie, jak ji známe z ostatních komiksových seriálů?


15 0
16.4.2017

Legie zkázy utrpěla ve finálové epizodě druhé řady Aruba ohromnou porážku. Dá se říci, že po smrti Eobarda Thawnea, o kterého se postaral Black Flash s pomocí Sary Lance, byla Legie bezmocná. Eobard byl tak vymazán z časové linie a zřejmě se s ním (na nějaký čas) nebudeme vídat. Jedná se v podstatě o jedinou oběť finále.

Malcolm Merlyn byl navrácen zpět do své přítomnosti, odkud ho Eobard naverboval. Konkrétně do roku 2016 a je tak znovu sám. Nepodařilo se mu změnit svůj osud, stále má useknutou paži, jeho dcera Thea Queen ho nechce vidět, Tommy je stále mrtvý. Uvidíme, zda budeme Merlynův příběh sledovat i v budoucnu a nehledě na to, ve kterém z komiksových seriálů stanice CW.


(Tuto skupinu už asi nikdy pohromadě neuvidíme. Foto: CW)

Damien Darhk byl vrácen do své přítomnosti, tedy konkrétně do roku 1987. Damienovi byla vymazána paměť pomocí nápadného přístroje, který tak trochu připomínal technologickou vychytávku z filmu Muži v černém. Damien byl tak navrácen na správnou cestu, takže v podstatě všechny události, které se staly ve čtvrté sezóně seriálu Arrow, zůstanou nedotčeny. Sara se konečně přenesla přes smrt Laurel a už nyní nemá touhu vykonat pomstu.

Nejdojemnějšího rozloučení jsme se dočkali s Leonardem Snartem, kterého Eobard naverboval v roce 2014. Tehdy byl ještě Captain Cold padouch a neměl žádnou touhu stát se hrdinou. Mick Rory mu sdělí, že díky Legendám se stane lepší osobou a získá přátele. Následně mu také vymaže paměť a nechá ho osamoceného.

Všichni členové Legie zkázy tak byli navráceny do svých kolejí, kde mají skutečně být. Časová linie tak zůstala nedotčená. Možná někteří skrytě doufali, že si u sebe Legendy ponechají Leonarda Snarta, převychovají ho a v další sezóně bude pevnou součástí týmu. Bohužel se tak nestalo a zatím nemáme žádné informace o tom, že by se Wentworth Miller měl objevit v příští sezóně.

Jak se vám líbilo zakončení s touto skupinou padouchů? Jste rádi, jak dopadl Eobard Thawne?

Diskuze /12

Lex Luthor

Škoda zajímalo by mě kdo je nahradí v další sérii po Savagovi a po Legii Zkázy bude těžké najít dalšího soupeře pro legendy ve třetí sérii

16.4.2017 | 17:57:06
František Lukeš

Já myslím,že soupeře pro třetí řadu máme…a bude to samotný čas,když si to taky podělali :-D

16.4.2017 | 19:48:07
scottt1

Pokial to bude taka komedia ako tato druha seria, tak mi je to jedno, kto bude zloduch.

16.4.2017 | 20:48:12
panakoja

Tenhle seriál beru jako takovou oddychovku, jen nech to není taková šaškárna jako první série, druhá byla v pohodě i když měla svoje mouchy ale dalo sa přes to prokousat.

16.4.2017 | 22:46:59
Spiker

Miller být musí, bez něj by to nešlo..

16.4.2017 | 22:50:31
Holldir

Tom99 ET vymazán nebyl. Pravděpodobně se jedná o chybu scéáristů, ale vymazán nebyl. Ve finálové epizodě tam přišel ET z budoucnosti přece a řekl, že on je ten z jiného času po zničení kopí takže v té dané chvíli tam byli dva Eobardi. A jak víme z první serie flashe Eobarda nevymazala z času ani pravda, že se nikdy nenarodil takže lze soudit, že Black Flash ho též nevymaže pouze si odnesl jednoho Eobarda, ale jak víme byli tam dva. Takže tam pořád Eobard je…pokud black flash nemá schopnost vymazat ho definitivně což o tom nevím

#7 AvenjQ
17.4.2017 | 0:08:08
AvenjQ

#6 Holldir: Tak pozor! On sa zachránil iba tým že bol stále v pohybe a vo Wanishing pointe, čo je mimo času. Nevieme ani ktorá verzia Eobarda to bola ale zrejme to bol Eobard ktorý nebol zabiť Barryho matku čo je samo o sebe blbosť a popiera to pravydlá cestovania v čase pretože ak sa nikdy nenarodil ako ju mohol zabiť atd. zrejme čas funguje inak pre speedsterov vdaka ich spojeniu zo Speedforce o ktorom vieme že čas neexistuje pretože vie o všetkom.

17.4.2017 | 0:55:04
Holldir

Spíš myslím, že zde scénáristi zavedli tu možnost, že budoucnost je daná a může jí změnit jen něco. Cestovatel časem z časové rovnice nezmizí když vícekrát cestoval. Eobard cestoval do mnoha chvil a přesto, že ho vymazali přesto se dále objevoval v dalších momentech budoucnosti ve kterých bylo jeho mladší já. Takže tím, že se Eddie zabil akorád odstranil Eobarda z daného momentu času. A ne jeho další pozůstatky v jiných časových obdobích. Koneckonců stále tím, že si jej pamatují z první serie značí, že tam byl i když se nenarodil a později ho potkali mladšího který nevěděl jak dopadl. A přesně taková verze Eobarda byla padouch druhé serie tohoto seriálu. Mladší já Eobarda ještě před jeho vymazáním se to dověděla a začla jednat jinak. Takže logicky se jeho mladší já které ještě nezískalo kopí osudu stále nachází v roce 1916 a hledá kopí osudu. Až dokončí svůj úkol který dělal zjistí, že něco není tak jak má být a zase může udělat to co vlastně předtím. Opět měnit časovou osu…pokud by Black flash neměl schopnost odstranit ho úplně ze všech časů zárověň…A pokud nemá tak je Eobard nevymazatelný

17.4.2017 | 1:56:38
Holldir

Buďto má Black flash tuto schopnost a vymazal ho definitivně…pokud by tomu tak bylo tak by black flash vymazal z času i Flashe. Poněvadž v původní časové ose pravému HW bouchl urychlovač částic někdy v roce 2024 a tehdy se zrodil Barry jako flash. Po příchodu Eobarda který se vydával za HW urychlil výbuch o dekádu. Kdyby tedy BF vymazal definitivně eobarda smazal by definitivně i celý dosavadní seriál. A to určitě nebude takže tedy Eobarda nevymazal a je tam stále

17.4.2017 | 2:01:50
HellTsuku

http://www.postavy.cz/time-trapper/ co takovejhle soupeř?

17.4.2017 | 8:37:13
Lex Luthor

ten by ušel

17.4.2017 | 20:20:17
Ostberg

nejsem rád jak dopadl Eobard, byla to pro mě nejhorší scéna z celého seriálu, vykřikl jsem při tom co ho zabíjel, moje nejoblíbenější postava, stále v koutu duše doufám, že Eobard z roku 1916 žije a ten co byl zabit byl jen ten z Doomworldu jak to ostatně sám říkal ve stanu že není jejich Eobard ale je z budoucnosti, myslím, že se objeví a pokud chtějí ve Flashovi někdy ted nebo v budoucnu více řešit rok 2024 tak se tam logicky Eobard musí objevit, třeba to bude verze toho co se objevil ve druhé řadě a neznal Flashovo jméno ale nyní už ho znát bude, doufám v to, nechme se překvapit, třeba to časové zemětřesení vyvolané legendami je přiměje zachránit Eobarda, protože jeho zásah do časové osy byl enormní ;)

18.4.2017 | 0:00:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás