Legends of Tomorrow Jak se Rip Hunter dostal do roku 1967?

Jak se Rip Hunter dostal do roku 1967?

Jak se Rip Hunter dostal do roku 1967?

Rip Hunter byl nedílnou součástí první řady Legends of Tomorrow, ale hned v úvodu druhé řady zmizel neznámo kam. V epizodě The Chicago Way jsme se po dlouhé době s Ripem opět setkali. Zjistili jsme ale, že je režisérem filmu a nachází se v roce 1967. Jak se sem dostal?


23 0
18.12.2016

Ve finální scéně epizody The Chicago Way jsme po delší době viděli opět Ripa Huntera a to opět v podání Arthura Darvilla. Dřívější zprávy nás strašily, že Ripa bude možná hrát někdo jiný, nakonec tomu tak ale naštěstí nebude. Kapitána Huntera jsme naposledy viděli hned v úvodu druhé řady v epizodě Out of Time.

Tam Rip během druhé světové války zmizel a přemístil svůj tým do různých časových období. Nyní jsme Ripa viděli v Los Angeles v roce 1967. Není už kapitánem, ale zdá se, že je režisérem filmu, který byl inspirován na motivy jeho vlastních dobrodružstvích. Otázka, která nás může trápit, je ta, jak se dostal Rip Hunter do roku 1967.


(Rip Hunter jako režisér. Foto: CW)

Mohl se do náhodného časového období přenést podobně jako ostatní členové Legend v první epizodě druhé řady? Zřejmě. Pak ale vyvstává nová otázka, jak je možné, že ho Nate Heywood jakožto časový detektiv nenašel? Jediná racionální odpověď je ta, že ostatní Legendy v různých časových obdobích byly tvůrci časových odchylek. A Rip zřejmě ne. Už ze scény z epizody The Chicago Way je vidět, že Rip se drží při zemi a zřejmě nijak zásadně původní časovou osu neovlivňuje.

To by mohlo znamenat důvod, proč ho Nate nevystopoval. Druhá a šílenější možnost je ta, že Rip zůstal v roce 1942 a zkrátka jsme v roce 1967 potkali jeho zestárlou verzi. To by ale znamenalo, že Hunter strávil v minulosti 25 let. Rip ale vypadá stále stejně, tudíž tato možnost není příliš pravděpodobná. Důležitá informace ale je, že Rip se vrací do seriálu a opět zasáhne do aktuálního dění.

Diskuze /8

Lex Luthor

Tak uvidíme jestli nechá Sarah kapitánské křeslo, Sara byla přesunuta do Salemu, sleduji seriál Salem, White Canary by jim tam nakopala zadky, šanci by měl možná John Alden.

18.12.2016 | 17:33:32
antty

To jako že Nate a Gideon přehlídli takový nepodstatný detail – totiž seriál o Ripu Hunterovi? To snad bije do očí víc než ty ostatní odchylky ne? Jedině, že RH by byl pseudonym, který si kapitán dal právě po tomto seriálu, čili, že ten seriál není odchylka. A co kdyby Rip 1 (Darvill) nějak zemřel a jeho místo v týmu pak zaujal ten Rip 2 (herec z toho seriálu, který Rip1 režíroval). Pak by ty zprávy, že ho nakonec bude hrát někdo jiný, byly částečně pravdivý.

#3 tom99
19.12.2016 | 14:16:47
tom99

#2 antty: Máš úplnou pravdu, ale ono je těžké hledat u tohoto seriálu ještě nějaký „smysl“ odchylek. Nate a Gideon přichází na věci zrovna ve chvíli, kdy se to tvůrcům hodí… O ničem jiném to není.

webmaster
19.12.2016 | 17:01:36
komja

Jinak taky nemůže to bejt tak, že nikde se nepsalo z jaký je doby ;) takže je možný, že to co dělá je to co by dělal normálně kdyby se nestal právě ochráncem času ;)

19.12.2016 | 22:10:15
Venciczech

Taky to může být tak, že Rip něco zjistil o Eobartovi a jeho plánu. Něco, co všechny zabilo, nebo tak něco. Zároveň jsou ti dva asi dobří kamarádi. Takže se Rip nějakým nouzovým protokolem jednorázově přemístil do 60. let, vymazal si paměť, ale vzpomínky na svoje kapitánství zůstaly. Tak je promítává do seriálu.

#6 Ecio557
22.12.2016 | 13:45:54
Ecio557

#5 Venciczech: Nějak se z lodi dostal ale v první serii když je napadl Kronos ( Mick ) a uvízli na 2 roky v normálně plynoucím času jsme byli světky kdy stratili spojení se svým starým já. Dle mého se Rip přemístil a když uvážímě že se zasekl celkem na dlouho realitě mohl taky stratit toto spojení. Režiruje něco protože si myslí že ho něco napadlo a nemusí tušit že jde o vzpomínky. To že Gideon nenašla Ripa mi příjde v pohodě kor když ví jak se pohybovat aby neudělal anomálii a zapadl do doby. Doufám že se vrátí starý Rip do týmu. Až ho zachrání přátele jistě si rovzpomene kým byl.

#7 antty
27.12.2016 | 14:04:47
antty

#6 Ecio557: no ale to by pak ten seriál, který natáčí nesměl být anomálií, že ano :)

#8 Ecio557
27.12.2016 | 14:18:32
Ecio557

#7 antty: Seriál by se stal anomálíi jen tehdy kdyby se odvisílal třebe. Sám Rip nás učil že času chvilku trvá než se ustálí. Třeba plánoval nějakou miniální anomálii aby ho našli. Ve zprávě přece řekl že věří že se opět potkají. Takže určitě plánoval že se k týmu vrátí dříve či později. Ovšem nemohl vědět že po něm půjdou. Zajímalo by mě co Eborn plánuje. Ve Flashovi se snažil dostat zabít Flashe a dostat se zpět do své doby. Výsledek??? Eborn byl Barrym poražen respektivě ho dostal Eddye když se obětoval a sáhl si na život. Tohle spustil Barry tím nesmyslným výletem do budoucnosti kde je s matkou i otcem kdy vytvořil novou realitu pak Eborna pustil aby se dostal zpět. Všechno taky podělala tehdy Sára když Ripa neposlechla v tom přístavu a šla po Darkovi. Tohle bude asi hodně zajímavé a ti tři jim zatopí ovšem zajímalo by mě na co chce to kopí. Tohle hodně zamíchalo kartami a nejen v legendách ale může i v Arrowovi a Flashovi. Kde je psáno že Dark opět padne?

31.12.2016 | 11:13:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E06: Helen Hunt

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matrix17

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Legends of Tomorrow překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Máme pro vás nové informace ohledně Johna Constantina, který konečně letos zamíří do seriálu Legends of Tomorrow. Jeho návrat do vesmíru Arrow způsobil před pár dny pořádný rozruch, proto se není čemu divit, že fanoušci dychtí po jakékoliv informaci spojené s touto postavou.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.