Legends of Tomorrow Kdy se seriál Legends of Tomorrow vrátí na televizní obrazovky?

Kdy se seriál Legends of Tomorrow vrátí na televizní obrazovky?

Kdy se seriál Legends of Tomorrow vrátí na televizní obrazovky?

Zatímco seriály Supergirl, Black Lightning, The Flash a Arrow se rozjíždějí již nyní, seriál Legends of Tomorrow byl bohužel trochu odsunut na druhou kolej a musíme si ještě chvilku počkat, než se posádka Waverideru vrátí. Kdy to tedy konkrétně bude?

8 2
13.10.2019

Zatímco většina komiksových seriálů na stanici CW začíná již letos na podzim, Legendy si bohužel na pokračování svého dobrodružství musí ještě chvíli počkat. Nyní alespoň víme, jak dlouho to ještě bude. Seriálu se dočkáme hned v první polovině příštího roku, konkrétně 14. ledna 2020. A začátek bude jistě velice zajímavý.

(John Constantine a Mick Rory jsou stále pevnou součástí seriálu)


Seriál totiž začne hned crossoverovou epizodou Crisis on Infinite Earths, takže se máme opravdu na co těšit, letošní crossover bude opravdu masivní, takového se již možná v budoucnu nedočkáme. Už bylo dokonce odhaleno i pár dalších názvů epizod páté řady, ze kterých lze leccos vyvodit, takže pokud se chcete podívat, určitě zamiřte do sekce epizody.

O samotné páté sezóně se toho zatím moc neví. Nejsmutnější jsou samozřejmě odchody hlavních postav. Postupem času se budeme muset rozloučit s Brandonem Routhem a Courtney Ford. Tvůrci se rozhodli, že seriál se musí posunout zase jiným směrem. Dočkáme se tak nových postav a i ty staré čeká jistá proměna, například Sara Lance získá schopnosti.

Máte datum premiéry zapsané v kalendáři?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

bloody_maniac

těším se na návrat! na tomto seriálu prostě miluju, že nikdy nevíte, co si tvůrci vymyslí!

#2 DC Expert
13.10.2019 | 20:58:25
DC Expert

#1 bloody_maniac: Bude to větší kravina než čtvrtá série zlatej Netflix. :)

14.10.2019 | 20:48:07
tomasmachalekkkk

Stačil mi bohatě první díl předešlé řady.Z původního seriálu nic nezbylo.Končím a to definitivně.A není divu,že dastanou sledovanější seriály přednost

#4 Lukajjz
17.10.2019 | 15:50:53
Lukajjz

#3 tomasmachalekkkk: Flash je desetkrát větší blbost a z původní kvality už tam nic nezbylo spíš. Legendy byly aspoň ještě trochu zajímavé.

redaktor
18.10.2019 | 18:31:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E16: Hey, World!

cz100%
DOKONČENO

Překlad: serialzone.cz

Aktuálně hledáme překladatele pro seriál Legends of Tomorrow. Pokud máte nějaké zkušenosti a máte zájem o překlad, určitě se ozvěte @tom99 do vzkazíku.

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Letos čeká fanoušky zatěžkávací zkouška, protože již za pár dní bude po všem a ke čtvrté řadě se vrátíme až na konci dubna 2019, kdy bude odvysíláno posledních osm epizod. Zatím vůbec nevíme, zda seriál bude příští rok pokračovat pátou řadou. O čem bude podzimní finále?

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás