Legends of Tomorrow Kdy se v seriálu konečně dozvíme o smrti postavy, která zemřela v jiném seriálu?

Kdy se v seriálu konečně dozvíme o smrti postavy, která zemřela v jiném seriálu?

Kdy se v seriálu konečně dozvíme o smrti postavy, která zemřela v jiném seriálu?

Propojenost jednotlivých show je určitě výhodou pro fanoušky, kteří sledují všechny komiksové seriály na stanici CW. Minulý rok se v jednom z nich stala jedna velice důležitá věc, která ještě nebyla vyřčena v našem seriálu Legends of Tomorrow. Článek obsahuje spoilery ze seriálu Arrow.

5 0
10.12.2018

V seriálu Arrow na konci minulé řady zemřel Quentin Lance. Jeho dcera Sara tak kromě své sestry Laurel přišla také o otce. Pochopitelně jde o velice důležitou událost v jejím životě, což by ji mělo ovlivnit i v našem seriálu Legends of Tomorrow. Jenže tam doposud o této události překvapivě nepadlo ani slovo.

(Je nemluvit o jeho smrti neúcta k postavě Quentina Lance? Foto: CW)


Je poněkud zvláštní, že tvůrci nevyužili právě této události, aby se postava Sary vyvinula zase nějakým jiným směrem. Máme za sebou sedm epizod a o smrti Quentina neprohodil nikdo ani slovo, i když se před čtvrtou řadou hovořilo o tom, že jeho smrt bude z dalších epizod cítit. Zatím to ale vypadá, že tomu tak nebude. Caity Lotz se nyní k celé situaci vyjádřila následovně:

Víte, já nevím. Možná bych se mohla objevit v seriálu Arrow, ale teď to nevím, tento scénář může časem nastat. Přirozeně když vám někdo blízký, jako váš otec, zemře, tak to pochopitelně ovlivní váš celý život. Ale v seriálu jsme si s tím ještě neporadili, myslím, že šance se k tomu vrátit tam stále je, ještě jsme to ale neudělali. V této sezóně plánujeme představit tolik věcí a tolik postav, že je hrozně těžké tam dostat všechno. I když bych za to byla ráda.

Caity Lotz se ještě letos v létě vyjádřila, že seriál Legends of Tomorrow je velice pozitivní a vtipný, a možná do něj tvůrci nechtějí přinášet tolik smutku, který by tam rozhodně byl, kdyby se začala řešit smrt Quentina Lance. Musíme ale říci, že je poměrně zvláštní, že se o tak velké události v Sařině životě nikdo nezmínil. Doufáme, že se to co nejdříve změní, a když už, tak to nebude odbyto jednou větou, aby se neřeklo.

Je podle vás dobře či špatně, že se smrt Quentina Lance neřeší?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /5

Lex Luthor

Já jsem rád, že Legendy jedou na vtipnou notu vybočují od temného Arrowa a vážnějšího Flashe a morální Supergirl.

10.12.2018 | 21:35:02
Big_Boss

Tak pořád se musí brát v potaz, že se 4. Série Legend odehrává asi 5–6 měsíců po smrti Quentina Lance, v reálu si prostě pobrečela 2 měsíce, pak si o tom se všemi na palubě promluvila a jak známe Sáru, tak prostě nechtěla aby její city ovlivnily její misi. Co vy víte, třeba se nějaká scénka s připomíňkou o něm objeví jako vystřižená scéna.

11.12.2018 | 0:16:04
Romix01

Díky za zprávu, bez vás bych ani nevěděl, že je po něm :D Jsem Arrowa a Flashe zabalil někde v polovině minulé série, protože už se ty nesmysly nedaly vydržet a o tomhle jsem neměl ani páru.. :)

#4 God of war
11.12.2018 | 0:34:00
God of war

#3 Romix01: a to ani nevíš že zabili Laurel a pak ji vrátili zpátky. A je ze země 2. A Oliver byl sedm epizod ve vězení za to že je Green arrow musel se veřejně přiznat. A z Felicity se stala drsná postava ktera nezná hranice.

#5 CoRnDuCK
11.12.2018 | 10:02:55
CoRnDuCK

#4 God of war: Nemusel jsi mu to celý vyspoilerovat :)

15.12.2018 | 14:18:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E16: Hey, World!

cz100%
DOKONČENO

Překlad: serialzone.cz

Aktuálně hledáme překladatele pro seriál Legends of Tomorrow. Pokud máte nějaké zkušenosti a máte zájem o překlad, určitě se ozvěte @tom99 do vzkazíku.

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Letos čeká fanoušky zatěžkávací zkouška, protože již za pár dní bude po všem a ke čtvrté řadě se vrátíme až na konci dubna 2019, kdy bude odvysíláno posledních osm epizod. Zatím vůbec nevíme, zda seriál bude příští rok pokračovat pátou řadou. O čem bude podzimní finále?

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.