Legends of Tomorrow Lance Henriksen o své roli Obsidiana v Legends of Tomorrow

Lance Henriksen o své roli Obsidiana v Legends of Tomorrow

Lance Henriksen o své roli Obsidiana v Legends of Tomorrow

Lance Henriksen si v epizodě Compromised zahrál starší verzi Obsidiana a je to zatím jediná starší verze z Justice Society of America, kterou jsme viděli. Co na svou roli říká Lance? Má rád komiksy? A co dělal ve skutečnosti v roce 1983, kam zamířily v epizodě Legendy?


13 0
16.11.2016

Lance Henriksen je akční hvězdou, která se objevila například ve Vetřelcovi či Terminátorovi. Teď měl seriál tu čest přivítat Henriksena v Legends of Tomorrow, kde si Lance zahrál Todda Riceho, superhrdinu, který si říká Obsidian a kdysi býval členem Justice Society of America.

S Obsidianem jsme se setkali již v epizodě The Justice Society of America, tam ho ovšem hrál Dan Payne, kterého si můžete pamatovat z filmu Watchmen. Obsidian byl ve 40. letech členem Justice Society of America, ale (zřejmě) jako jediný přežil z této superhrdinské skupiny a nyní poklidně žije v 80. letech.


Lance Henriksen natáčel epizodu v mezičase, protože aktuálně má dva rozpracované projekty – komedii After the Sun Fell a westernovku Gone Are the Days. „Natáčení jsem si užíval. Příběh se posunul ze 40. let do 80. let. Příběh byl skvěle napsán a jsem rád, že jsem si mohl zahrát superhrdinu. Přeci jen jsem v seriálu synem Green Lanterna,“ prohlásil Lance po skončení natáčení.

Lance se také rozpovídal o své lásce ke komiksům: „Když jsem byl malý, měl jsem radši komiksy než třeba dívání se na televizi. Miloval jsem komiksy. A teď jsem si v jednom komiksovém seriálu zahrál. Dostal jsem nabídku a věděl jsem, že do toho půjdu, i když jsem neviděl ani jednu stránku scénáře. Pak jsem dostal scénář a byl jsem nadšený, co mě čeká.

(Lance je ve svých 76 letech stále ve formě. Foto: CW)

Henriksenovi při hraní také pomohly scény s Danem Paynem ve druhé epizodě: „I když jsem s Paynem přímo nepracoval, tvůrci mi pustili s ním pár scén, což mi pomohlo se více ponořit do mé postavy. Snažil jsem se tam přenést všechno, ten vztek a zmatení, který převládá v mé postavě. Obsidianovi se za tu dobu staly příšerné věci. Snažil jsem se, aby ta postava byla stále stejná, i když ji hráli dva odlišní herci.

Asi nejzajímavější skutečností je to, že Legendy se v epizodě vypravily do Bílého domu v roce 1983, kde ve skutečnosti v tom samém roce Henrikesen byl. Po natočení filmu The Right Stuff byl Lance a ostatní herci pozváni do Bílého domu, kde právě úřadoval prezident Reagan.

Lance Henriksen měl tedy pocit jako by se skutečně vrátil v čase: „V seriálu Legends of Tomorrow jsme natáčeli scény za dob prezidenta Reagana. Vzali mě na plac a já měl takový zvláštní pocit. Jako bych už na tomto místě někdy byl. A taky že jo. Po natáčení The Right Stuff jsme dostali pozvání do Bílého domu a když jsme teď natáčeli Legendy, na place to vypadalo úplně stejně, jako když jsem byl kdysi v pravém Bílém domě.

Zatím bohužel nemáme žádné zprávy o tom, že by se Lance Henriksen objevil ještě v nějaké epizodě. Pokud se ale podaří Vixen chytit Reverse-Flashe a změnit minulost, je možné, že ještě uvidíme i všechny členy Justice Society of America pohromadě v jejich mladších verzích. Jak se vám líbil Lance v roli Obsidiana?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E06: Helen Hunt

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matrix17

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Legends of Tomorrow překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Máme pro vás nové informace ohledně Johna Constantina, který konečně letos zamíří do seriálu Legends of Tomorrow. Jeho návrat do vesmíru Arrow způsobil před pár dny pořádný rozruch, proto se není čemu divit, že fanoušci dychtí po jakékoliv informaci spojené s touto postavou.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.