Legends of Tomorrow Legendy hlásí návrat na již tisíckrát viděných fotkách

Legendy hlásí návrat na již tisíckrát viděných fotkách

Legendy hlásí návrat na již tisíckrát viděných fotkách

I seriál Legends of Tomorrow se vrátí na televizní obrazovky, ale bude to až v roce 2021. Kromě toho tu máme také příjemnou zprávu pro fanoušky Astry, protože postava se bude vyskytovat i v šesté řadě a nadále budeme prozkoumávat dynamiku mezi Astrou a Johnem.

5 2
11.8.2020

Když seriál v roce 2016 začínal, stanice CW vydala celou hromadu propagačních fotek, které ale bohužel byly recyklovány každý rok. Nových fotografií s hrdiny jsme se prakticky nikdy nedočkali, a tak stanice vždy sáhla po velice úspěšném, leč už trochu otravném albu, kdy nám postavy ukázala v kostýmech z první série z trošku jiných úhlů.

Nyní se píše rok 2020, ale máme tu opět nový plakát se Sarou v kostýmu z první série, který už Lance dobré dvě tři řady pravidelně nenosí. Fotka prošla malým upgradem, když má Lance na sobě roušku. Stejně tak je to i s fotografií Beeba, u kterého nevíme, zda ho tvůrci využili při propagaci kvůli jeho (ne)oblíbenosti, nebo se nám tato modrá potvůrka vrátí do hry v průběhu šesté série.


Šestá série by se měla začít natáčet někdy na podzim, aby se stihla jarní premiéra v roce 2021. Doufejme, že se tedy nedočkáme již žádných odkladů. Jak už bylo zmíněno v úvodníku článku, v šesté sérii se můžeme opět těšit na Astru Logue v podání Olivie Swann. Ta se stala pevnou součástí týmu již na v druhé polovině páté řady.

(Sara a její klasická fotka. Tentokrát s rouškou. Foto: CW)

(Beebo vrací úder. Foto: CW)

Co vy říkáte na stále recyklující fotky stanice CW? A jste pro návrat Astry?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /8

Negan_Grimes

Tie plagáty s rúškami sú docela trápne.

11.8.2020 | 16:39:10
Spectator

Oprava: úplne trápne

11.8.2020 | 16:51:17
Stardos

Jako zrovna u Sary je to narozdíl třeba jako na plakátu od Supergirl nebo tady Beeba dobré – komiksová White Canary něco na styl roušky fakt nosí, takže to mi zrovna přijde docela fajn

11.8.2020 | 17:33:40
Spectator

Aj tak by nemali miešať reálnu situáciu vo svete so svetom komiksov. Preto sa tvoria tie seriály a komiksy, aby ľudia unikli z reality a nie aby im tam ešte hádzali veci o skutočného sveta.

#7 Stardos
11.8.2020 | 18:09:35
EdnaMichael

ano plakát s rouškami trapný jak celá korona kampan :D

11.8.2020 | 18:10:11
Negan_Grimes

Btw, na rúšku mohla mať symbol šípky dole, aby každý vedel kam pozerať. Teda muži určite :D

11.8.2020 | 20:29:27
Stardos

#4 Spectator: Narozdíl u nás je tohle v Americe skvělá kampaň. Američani mají docela jiný mindset než my tady, oni si tohle fakt třeba vezmou k srdci. Navíc ten seriál je dělaný vyloženě hlavně pro Američany, takže pro ně je to i výhodné něco takového udělat.

Jinak ale v komiksech už taky někdy měli příběhy z reálných situací a zasadili tam hrdiny (světové války jsou krásný příklad) Já bych se nedivil, kdyby během dalších let fakt vzniklo něco o pandemii

12.8.2020 | 1:28:04
phill420

Super plakáty. :) Během těch let se legendy staly jedním z mích nejoblíbenějších seriálů. Už se těším na novou sezónu. :)

12.8.2020 | 9:10:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E15: Swan Thong

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @Azur58, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“ Přečas : @OggyCZ

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh již brzy opustí seriál Legends of Tomorrow. Jeho postava byla jednou z hlavních již od samého začátku, ale nyní po dlouhých pěti letech seriál opouští. A nekončí pouze on, ale i jeho žena Courtney Ford. Původně se mělo za to, že herci chtěli odejít sami, ale pravda je nakonec jiná.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás