Legends of Tomorrow Legendy nakonec dorazí o pár týdnů dřív, než jsme čekali

Legendy nakonec dorazí o pár týdnů dřív, než jsme čekali

Legendy nakonec dorazí o pár týdnů dřív, než jsme čekali

Seriál se bohužel po vánoční pauze nevrátí už teď v lednu, protože stanice CW dala přednost jinému komiksovému seriálu, ale i tak pro vás máme dobrou zprávu. Původně jsme mysleli, že bychom se seriálu mohli dočkat skoro až v létě, teď to bude pouze za osmdesát dní.

23 0
11.1.2019

Máme za sebou osm epizod seriálu Legends of Tomorrow a ještě nás dalších osm čeká. Bohužel seriál šel se sledovaností dolů a máme tady také druhou řadu Black Lightninga, dalšího komiksového seriálu. Jelikož má stanice CW přeci jen těchto seriálů ve svém portfoliu moc, musel někdo z kola ven. Seriál Black Lightning se tak přesunul na vysílací slot Legend. Dokud neskončí druhá řada, nebude pokračovat čtvrtá sezóna Legend, tak zněla oficiální zpráva stanice CW.

Naštěstí pro vás máme dobrou zprávu. Původně jsme totiž mysleli, že našeho seriálu se dočkáme až někdy na konci dubna (jako například v případě show The 100). Nakonec to ale bude o celý měsíc dříve. Seriál se na televizní obrazovky vrátí 1. dubna 2019. Pakliže nás nebude čekat již žádná pauza, mohli bychom se finále čtvrté řady dočkat třeba i na konci května. A to nezní úplně špatně.


Diskuze /6

Lex Luthor

Super těším se

11.1.2019 | 17:57:33
CoRnDuCK

1. Apríl, no to je ale náhoda co? :D

11.1.2019 | 20:42:20
Druh8472

Řekl bych, že zde není otázkou kdy skončí 4 série ale jestli začne série 5. :-) Legendy jsou takové odkladiště herců pro které nemají místo v The Flash či v Arrow a seriál jako takový jde se sledovaností dolů po rozjetí Black Lighting a Titans někdo prostě bude muset z kola ven. Toť můj názor.

#4 tom99
14.1.2019 | 2:29:49
tom99

#3 Druh8472: To ano. Nejspíše to letos bude poslední série. A dává to i logický smysl…

webmaster
14.1.2019 | 21:46:46
God of war

Podle mě ukončí legendy a udělají seriál Vixen když jí pořád cpou do legend. Postava vixen má patřit do arrowerse. A samozřejmě že ji dali do jednoho dílu arrow. Jak skončí legendy tak udělají tohle.

15.1.2019 | 12:09:42
Simbay

Neukončí :D je potvrzena 5. série ❤️

2.2.2019 | 18:35:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E16: Hey, World!

cz100%
DOKONČENO

Překlad: serialzone.cz

Aktuálně hledáme překladatele pro seriál Legends of Tomorrow. Pokud máte nějaké zkušenosti a máte zájem o překlad, určitě se ozvěte @tom99 do vzkazíku.

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Letos čeká fanoušky zatěžkávací zkouška, protože již za pár dní bude po všem a ke čtvrté řadě se vrátíme až na konci dubna 2019, kdy bude odvysíláno posledních osm epizod. Zatím vůbec nevíme, zda seriál bude příští rok pokračovat pátou řadou. O čem bude podzimní finále?

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.