Legends of Tomorrow Maisie Richardson-Sellers otevřeně promluvila o svém dalším účinkování v seriálu

Maisie Richardson-Sellers otevřeně promluvila o svém dalším účinkování v seriálu

Maisie Richardson-Sellers otevřeně promluvila o svém dalším účinkování v seriálu

Pátá řada seriálu Legends of Tomorrow se nesla v duchu odchodů starých a známých postav. Po Brandonu Routhovi, který seriál opustil nedobrovolně, přišla na řadu i Maisie Richardson-Sellers. O té jsme delší dobu věděli, že v seriálu už nebude, ale neznali jsme důvod. Ten nyní již víme.

3 0
30.7.2020

Herečka Maisie Richardson-Sellers aktuálně propaguje snímek Kissing Booth 2, který si to zamířil rovnou na streamovací služby, když jsou kina v USA stále zavřená. Snímek sice nezískává příliš dobré ohlasy, pro herečku je to ale i tak úspěch, protože zatím dokázala uspět na seriálovém poli, ale na tom filmovém je teprve nováček (pokud nepočítáme malinkou roli ve Star Wars – Epizodě VII).

V rozhovorech se tedy Maisie vyjadřuje i k seriálu Legends of Tomorrow, kde bylo již dříve avizováno, že se s herečkou již nebudeme vídat. Maisie tam měla dokonce dvě role, nejdříve hrála Amayu Jiwe, posléze Charlie, obě postavy se ale rozhodly, že se vrátí do své doby a superhrdinský tým opustí. Nyní herečka přiznala, že sama požádala tvůrce o odchod.


(Maisie už v seriálu vídat nebudeme. Foto: CW)

Maisie Richardson-Sellers prohlásila, že její současné pracovní povinnosti pro Barefaced Productions se zkrátka nedaly skloubit s natáčením seriálu, kde by měla hlavní roli. Takže ano, Maisie v seriálu skončila jako hlavní postava. Sama ale podotkla, že snad žádná postava není nikdy tak úplně ze hry. Dokáže si tedy představit, že pokud tvůrci budou chtít Amayu či Charlie využít na nějakou malou misi, zřejmě by na to kývla.

Už to ale rozhodně nebude práce na plný úvazek. Pro herečku to byly skvělé čtyři roky. Celý štáb a všichni herci jsou pro ni jako rodina, ale nyní je čas posunout se dál. Maisie se nyní chce věnovat jiným aktivitám a popostrčit svou kariéru zase o něco výš. Návrat ovšem možný je, jak bylo řečeno, na pár epizod. Dobrou zprávou je to, že tvůrci toho nebudou muset moc vysvětlovat, protože Amaya i Charlie jsou obě živé, takže žádné zmrtvýchvstání se konat nebude.

Bude vám herečka chybět? A koho jste měli radši, Charlie či Amayu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E15: Swan Thong

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @Azur58, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“ Přečas : @OggyCZ

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh již brzy opustí seriál Legends of Tomorrow. Jeho postava byla jednou z hlavních již od samého začátku, ale nyní po dlouhých pěti letech seriál opouští. A nekončí pouze on, ale i jeho žena Courtney Ford. Původně se mělo za to, že herci chtěli odejít sami, ale pravda je nakonec jiná.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás