Legends of Tomorrow O čem by mohla pojednávat dějová linka na Kamelotu?

O čem by mohla pojednávat dějová linka na Kamelotu?

O čem by mohla pojednávat dějová linka na Kamelotu?

Ve dvanácté epizodě druhé série si na chvilku odpočineme od Legion of Doom a vydáme se navštívit krále Artuše a jeho rytíře u kulatého stolu. Dočkáme se i královny Guinevere a Morgany Le Fay. Příběh by měl vycházet z komiksů, tak o čem by mohla epizoda být?


11 1
3.1.2017

Camelot 3000 byla krátká komiksová série, která měla celkem 12 sešitů. Poprvé vyšla v roce 1982. Jak už jste si mohli domyslet, hlavní dějová linka se věnuje králi Artušovi a jeho rytířům. Ovšem jak už to ve světě komiksů bývá, děj byl pozměněn jinak, než ho známe z historie. Král a rytíři kulatého stolu v komiksech žijí v době 3000 před naším letopočtem. Svět je přelidněný a nastává apokalypsa. Král se musí se svou hrstkou oddaných spojit, aby porazil Morganu Le Fay, která tahá za nitky událostí, které se v komiksech dějí.

(Král Artuš v komiksech. Foto: DC Comics)


A do Legend byla právě obsazena Elyse Levesque (The Originals), o které se hned začalo spekulovat, zda by si nemohla zahrát Morganu. Dle posledních zpráv bude vše trošku jinak. Elyse bude hrát královnu Guinevere, která ale ve skutečnosti bude Joan Actonovou, což je vojenská velitelka z budoucnosti. Ta se spojí s králem Artušem a pomůže mu bojovat proti Morganě.

Dějová linka bude alespoň částečně podobná tomu, na co jsme zvyklí v komiksech. Jelikož má ale komiksová minisérie dvanáct sešitů, tvůrci museli děj smrsknout do jedné epizody. Nick Zano na svém Instagramu sdílel první fotku z dvanácté epizody Camelot/3000. Na ní můžeme vidět Nata HeywoodaRayem Palmerem, jak v brnění čelí neznámým útočníkům.

Diskuze /1

Lex Luthor

Že by zrození démona Wordigena.

3.1.2017 | 11:03:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E07: Welcome to the Jungle

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matrix17

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Setkaní Micka se svým otcem mělo na něj velký vliv

Setkaní Micka se svým otcem mělo na něj velký vliv

Většina postav v seriálu se už setkala se svými mladšími já, staršími já nebo s někým důležitým z jejich rodiny. Vždycky se ale seriál vyhýbal Micku Rorymu, na kterého přišla řada nyní. Mick jako dospělý muž se setkává s mladší verzí svého otce. A dle slov tvůrců ho setkání dost ovlivní.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.