Legends of Tomorrow Poslední místo na Waverideru obsazeno. Kdo ho získal?

Poslední místo na Waverideru obsazeno. Kdo ho získal?

Poslední místo na Waverideru obsazeno. Kdo ho získal?

Šestá řada Legends of Tomorrow je již delší dobu potvrzena, ale samozřejmě natáčení nemohlo začít kvůli koronavirové krizi. Šestá řada má nicméně dorazit na televizní obrazovky někdy v průběhu jara 2021. A samozřejmě se to to neobejde bez nových postav. Kdo posílí Waverider tentokrát?

7 0
15.9.2020

Herečka Lisseth Chavez se stává novou posilou seriálu Legends of Tomorrow. Můžete si ji pamatovat například jako Vanessu Rojas ze seriálu Chicago P.D.. Dále jste ji mohli zahlédnout v Murder in the First, The Fosters či v The OA. Tentokrát si střihne postavu jménem Esperanza Cruz, které je přezdíváno Spooner.

Esperanza je popisována jako tvrdá a soběstačná žena, která se straní ostatních lidí, tráví večery sama vynalézáním nových technologií, aby vystopovala mimozemšťany. A proč to dělá? Protože s nimi má neblahou zkušenost z dětství. Esperanza věří, že je jednou dokáže najít. A také je přesvědčena, že s nimi dokáže telepaticky komunikovat. Což z ní samozřejmě dělá skvělého rekruta do týmu Legend, které pochopitelně hledají kapitánku Saru Lance.


(Zapadne herečka do týmu? Foto: NBC)

Tvůrkyně Grainne Godfree ví, že Esperanza bude svěžím přírůstkem do rodiny Legend. Jedná se o latinskoamerickou dívku z Texasu, která měla v dětství své vlastní zkušenosti s mimozemšťany. A teď tak trochu hledá pomstu. Grainne Godfree dále naznačila, že se nejedná o klasickou novou postavu, jaké známe z předchozích let (Zari Tomaz a další).

Vždy jsme se totiž seznámili s nějakým outsiderem, který do týmu Legend rychle zapadl. Esperanza je ovšem pěkně drsná, i když ve svém životě zažila několik tragédií. Zpočátku si s Legendami moc rozumět nebude, protože se nebude bát nazývat věci pravými jmény. A Esperanza rozhodně nepotřebuje od nikoho litovat.

Co zatím říkáte na novou postavu, se kterou se budeme vídat v šesté řadě?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

Lex Luthor

Kombinace Malder a Skuylová uvidíme, jak zapadne kdoví třeba bude v další sérii i narážka na Akta X.

#2 DC Expert
15.9.2020 | 23:49:23
DC Expert

#1 Lex Luthor: Vypadá jak dětsko

16.9.2020 | 11:41:09
Baltik

Klišé…

19.9.2020 | 19:26:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E15: Swan Thong

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @Azur58, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“ Přečas : @OggyCZ

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh potvrzuje, že opustit seriál nebylo jeho rozhodnutí

Brandon Routh již brzy opustí seriál Legends of Tomorrow. Jeho postava byla jednou z hlavních již od samého začátku, ale nyní po dlouhých pěti letech seriál opouští. A nekončí pouze on, ale i jeho žena Courtney Ford. Původně se mělo za to, že herci chtěli odejít sami, ale pravda je nakonec jiná.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás