Legends of Tomorrow Rozhovor s Caity Lotz o Sářině zmrtvýchvstání

Rozhovor s Caity Lotz o Sářině zmrtvýchvstání

Rozhovor s Caity Lotz o Sářině zmrtvýchvstání

Sarah Lance je jednou z nejočekávanějších postav seriálu Legends of Tomorrow. Herečka Caity Lotz se proto pro EW rozpovídala o některých věcech, které budou na Sarah v novém seriálu jiné.


30 0
3.8.2015

Jaký jste měla pocit z toho, že bude vaše postava Sarah přivedena zpět k životu?
Bylo to opravdu překvapení, protože jsem si myslela, že jsme jasně ukázali, že je tentokrát Sarah skutečně mrtvá – tři šípy do hrudi a pád z budovy. Byla jsem rozhodně překvapená, ale zároveň nadšená, protože když delší dobu hrajete nějakou postavu, tak jste s ní svým způsobem spojení. Byla jsem opravdu smutná, když zemřela. Je dobré, že bude přivedena zpět k životu. Tohle se může stát jedině ve světě komiksů.

Nechala jste tuto postavu za sebou, nebo jste znovu byla připravena na tuto roli?
Musela jsem Sarah nechat za sebou, protože jsem si myslela, že už se k ní nevrátím, ale není to jedna z těch postav, kdy musím něco udělat, abych se do role mohla znovu vžít. Sarah je jen odlišnou součástí mého já, takže je snadné se do této postavy znovu ponořit.


Jak trénujete, aby jste se na roli připravila?
Trénuji asi osm hodin týdně filipínská bojová umění, která zahrnují hlavně tyče, boj s nožem a dalšími věcmi, což je skvělé. Mým učitelem je osmdesátiletý guru, který je legendou, je prostě úžasný. Mám opravdu štěstí, že jsem skončila na takto skvělé škole. nechají mě tu stát vzadu, abych mohla předstírat, že jsem dost dobrá na to, abych tady mohla být.

(Zdroj: EW; Foto: CW)

Lazarova studna mění lidi, jak si myslíte, že bude vaše postava jiná, oproti jejímu působení v seriálu Arrow?
Scénář jsme ještě nečetli, tak nevím, jaká to bude změna, každopádně jsme viděli, co to udělalo s Theou Queen, která byla do Lazarovy studny ponořena. Jedno je jisté, člověk, který je ponořen do Lazarovy studny, nevyjde stejný. Bude zajímavé sledovat, jak se Sarah bude měnit. Bude se muset opět naučit hodně věcí, mezi což patří i to, jak bude jednat s lidmi. Nikdy nebyla člověkem, který by měl rád lidi. Bude to pro ni těžké.

Když Sarah zemřela, fanoušci měli pocit, že její příběh nebyl zcela dovyprávěn. Existují části jejího života, z jejichž odhalení jste nadšená jako třeba její čas strávený na Nanda Parbat?
Ano, tohle je něco, o čem jsme vždycky mluvili a chtěli to prozkoumat. Vždy jsem chtěla, abychom se dozvěděli o tom, co se stalo se Sarah poté, co se dostala z nákladní lodi, kam šla, jak se tam dostala a jak ji Nyssa našla. Chtěla bych vidět začátek jejich vztahu, její trénink a také to, jak se stala válečníkem. Tohle by bylo něco.

Myslíte si, že bude Sarah naštvaná na Theu, která ji zabila?
Dokážu si to představit, pro Sarah to bude těžké. A až/pokud Sarah zjistí, že za její vraždou ve skutečnosti stojí Malcolm Merlyn, tak myslím si, že se bude chtít rozhodně pomstít, přeci jenom jí v žilách proudí krev zabijáka.

I přestože Sarah není moc společenská postava, tak i tak předtím spolupracovala s týmem Arrow. Tým Legends of Tomorrow je hodně nesourodá skupina hrdinů a padouchů. Jak si myslíte, že budou spolupracovat?
Dokonce i v týmu Arrow Sarah vždycky udělala to, co chtěla udělat ona. S Oliverem se kvůli tomu občas i pohádali. Nedokážu si představit, že by se teď chovala jinak. Není zrovna týmový hráč, je spíš takový vlk samotář. Pracovat se všemi těmito různými postavami bude fakt výzva. Nemyslím si, že Sarah někdy našla to správné místo, do kterého by zapadla, nedokázala to ani v seriálu Arrow. Přála bych si, aby takové místo jednou našla. Doufejme, že spolupráce se všemi takto odlišnými lidmi bude místo, kde nalezne svůj domov.

(Foto: CW)

Myslíte si o sobě, že jste spíše hrdina nebo padouch?
Sarah je typ člověka, který by se hrdinou nikdy nenazval, i když jím ve skutečnosti je. Z hloubky svého srdce chce dělat dobré věci a má dobré úmysly, ale myslí si, že je v ní i temná stránka. Myslí si, že lidem kolem sebe ubližuje. Sama sobě nevěří. Věci, které předtím musela udělat ji tíží, proto nevěří, že by mohla být hrdinou. Jsem si jistá, že její úmysly jsou čisté a chce konat dobro.

Když jste se poprvé upsala seriálu, jaké otázky jste kladla tvůrcům?
Byla jsem opravdu zvědavá na to, kdo další se toho bude účastnit, kteří herci se v seriálu nakonec objeví. Jsem nadšená z toho, že máme Hawkgirl. Mít v seriálu další holku je docela zábavné. Jinak jsem byla samozřejmě nadšená. V té době ještě nikdo přesně nevěděl, jak bude seriál vypadat. Věděli jen to, že chtějí mít každou epizodu velkolepou, chtěli z každé epizody udělat jedinečnou událost, něco ve stylu crossoverů mezi seriály Arrow a The Flash. Ani netuším, jak přesně bude fungovat cestování časem, ale když jsme natáčeli, vyptávala jsem se na to trochu víc. Cestování časem je podle mě nejvíc vzrušující částí seriálu. Vypadá to, že budeme dělat pár opravdu skvělých věcí.

Co si myslíte, že diváky na cestování časem překvapí nejvíce?
Cestování časem nás zavede do jiných světů, ne ve smyslu jiné dimenze. Bude skvělé si myslet, že pokud se nacházíme v jiné časové linii, opravdu by to mohlo otřást seriálem, což ho udrží vzrušující a odlišný.

Co je vaší oblíbenou částí na hraní superhrdiny?
Baví mě bojové scény, zbožňuji natáčení bojových scén. Než jsem začala hrát, věnovala jsem se tanci a dělala bojové umění, takže fakt, že jsem schopná tohle vše ve své roli použít, je pro mě velice zábavné.

(Foto: CW)

Jaká část je pro vás nejtěžší?
Občas je dost obtížné bojovat, když jste navlečeni v kostýmu. Ráda jej nosím, cítím se pak výjimečně. Máte pocit, že můžete opravdu někomu nakopat zadek, ale někdy to může být docela obtížné, když ho máte na sobě.

Který kostým je lepší: Canary nebo White Canary?
V upoutávce k Legends of Tomorrow jste mohli vidět, že nenosím masku ani paruku a ten nápad se mi opravdu líbí. Pokud to budu brát z tohohle úhlu pohledu, tak kostým White Canary je rozhodně pohodlnější. Pracovala jsem s designérkou kostýmu a ta chtěla, aby byl můj kostým pohodlnější. Rozhodně se o to snažila. Paruka a maska, která je přilepená na tváři, když se snažíte, aby váš obličej vyzařoval nějakou emoci, oči máte nalíčené černě – je fajn, že tohle už nemusím mít, ale vím, že to vypadá skvěle. Nemyslím to špatně, moc se mi líbilo, jak kostým Canary vypadal.

Lidé doufají, že se dočkáme boje mezi Black Canary a White Canary. Je to něco, z čeho byste byla nadšená?
Určitě. Myslím si, že možnost crossoveru je něčím, z čeho jsem nadšená a mám pocit, že tím se seriál odlišuje od všech ostatních seriálů o superhrdinech. Vztah Sarah a Laurel byl vždycky komplikovaný. Nedokážu si představit, že by byl díky nedávným událostem snazší. Jsem zvědavá, ale nevím, jestli by bojovaly by proti sobě. Nebo by bojovaly na stejné straně? Nemyslím si, že Sarah bude nadšená z toho, že si Laurel nasadila masku a stala se Black Canary. Nelíbilo by se jí to z toho důvodu, že by nechtěla, aby ji pohltila temnota. Rozhodně si myslím, že se mezi nimi něco stane, ať už budou bojovat spolu nebo proti sobě. Mohlo by být super vidět je bojovat bok po boku.

Původní rozhovor naleznete na stránkách EW.

Diskuze /8

mottty

Na ní se těšim :)

3.8.2015 | 20:42:21
lukasss

teším sa, bolo mi ľúto ked ju zabili :/

3.8.2015 | 21:52:11
Alenn

Omg lame měla zustat mrtvá!

3.8.2015 | 21:56:20
tom99

No, já doufám, že jí Lazarova studna ovlivní, protože zatím jsem si nevšiml, že by Thea vyzařovala nějakým odlišným chováním…

#5 Kamylko
webmaster
3.8.2015 | 22:42:42
Kamylko

#4 tom99: na odlisne chovanie mame v Arrow ine postavy :D, ci to Theu ovplyvni alebo nie, dufam, ze bude „spravnacka“ :)

4.8.2015 | 0:25:03
PatasEl

nesnáším stálé oživování postav, ale v jejím případě udělám výjimku, na Caity se těším jak Pepíček na Vánoce

4.8.2015 | 1:54:40
Kubyk002

Oživování nemám moc rád, ale Caity Lotz klidně oživujte do nekonečna, nevadí! Lazarova studna mění chování člověka, scénaristi se pěkně minuli, místo They si mysleli, že si dala hoooodně dlouhou koupel Felicity ne?

4.8.2015 | 8:17:38
Revoemag

Má mnohem lepší kostým, než Laurel. Hlavně jsou ji krásně vidět kozičky :)

4.8.2015 | 16:02:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E07: Welcome to the Jungle

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matrix17

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Setkaní Micka se svým otcem mělo na něj velký vliv

Setkaní Micka se svým otcem mělo na něj velký vliv

Většina postav v seriálu se už setkala se svými mladšími já, staršími já nebo s někým důležitým z jejich rodiny. Vždycky se ale seriál vyhýbal Micku Rorymu, na kterého přišla řada nyní. Mick jako dospělý muž se setkává s mladší verzí svého otce. A dle slov tvůrců ho setkání dost ovlivní.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.