Legends of Tomorrow
71/100 - 141×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Seriál Legends of Tomorrow oficiálně končí, pokračování se již nedočkáme

Seriál Legends of Tomorrow oficiálně končí, pokračování se již nedočkáme

Čekání je u konce. Seriál Legends of Tomorrow je oficiálně u konce a další řady, i když tvůrci měli jasné plány, se již nedočkáme. Nové vedení není obecně spokojeno se směřováním komiksových seriálů na stanici CW, a tak bylo jasné, že Legendy musí nekompromisně pryč ze hry.

10 11
2.5.2022

To, co bylo už pár týdnů jasné, je nyní potvrzeno. Seriál Legends of Tomorrow se zastaví na sedmi řadách a již nadále nebude pokračovat. To dlouhé ticho po pěšině k tomu volalo, navíc fúze skupiny Discovery a AT&T přináší i nové vedení, které mají zcela jiný pohled na věc. A nutno podotknout, že zvlášť komiksová tvorba stanice CW se jim moc nezamlouvá (ostatně asi jako většině divákům, pozn. red.).

(Tahle podivná parta se již pokračování nedočká. Foto: CW)


Seriál Legends of Tomorrow byl již dlouhodobě potápějící se lodí, kdy bylo jen otázkou času, než k něčemu takovému dojde. A vlastně můžeme být vděční, že to tým béčkových superhrdinů dotáhl až tak daleko. Sedmá řada je bezesporu úspěch. Vždyť o svou existenci bojoval seriál každoročně, kdy čísla sledovanosti byla poslední tři čtyři roky naprosto mizerná. Umělé natahování už nebylo udržitelné, zvlášť ne s novým a nekompromisním vedením.

Sice se v posledních dnech rozběhly petice, ale nedáváme jim příliš velkou naději. Seriál dospěl ke svému konci. Je malinko škoda, že tvůrci mohli tušit, že tato série bude poslední, a přesto přichystali závěrečný díl takový, jaký přichystali. Seriál tak zůstal zcela otevřen, žádné velkolepé loučení se nekonalo a nejspíš konat nebude. Rozlučková epizoda by seriálu slušela.

Bude vám seriál chybět, nebo si už vůbec nepamatujete, o čem byla poslední epizoda?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /17

bloody_maniac

chjo, aspoň by mohli dát třeba film, kde se dostanou z toho vězení atd, takhle to nechat otevřené je naprosto na nic :/

2.5.2022 | 19:14:25
Cocafull

Škoda, bavilo mě to :)

2.5.2022 | 19:26:13
AuroN

Mám z toho smíšené pocity. Je to škoda a je mi to líto, ale bylo načase už dvě řady zpět. Arrowverse už prostě svoje zlaté období mělo a tvůrci nedokázali využít potenciálu, jaký se jim nabízel… podobně jako u filmů. Od Krize se v tom vesmíru prostě neděje nic zajímavého a všechno to tak nějak stagnuje na místě, snad jen kromě Supermana, kde někoho náhodou napadlo najmout dobrého dramaturga, scénáristu a vůbec štáb obecně. Legendy mi budou chybět, ale svým způsobem mi vlastně chybí už tak 5. řad nazpět.

Budu jim ale vděčný za Constantina, kterého vzali mezi sebe. Sice ho taky využili jaksi prapodivně, ale zachránili ho, což je fajn.

Byla to ale slušná jízda.

#5 -Skinner-
2.5.2022 | 19:29:17
StrejdaMorty

Bohužel, tihle seriáloví „Avengers“ popř pro fandy DC „Justice League“ byli skvělí tak první 3 série než se z toho udělala rodinná jízda jako v Arrow. Ty seriály měly být temné a drsné, ne veselé a bizarní ve stylu zajetých kolejí. Konec konců zrovna Legendy měly několik naprosto úžasných postav, které by to utáhly samy se správným scénářem.

#11 Lucille33
2.5.2022 | 20:12:58
-Skinner-

Posledné série to bola už len komédia ale postavy to stále ťahali. Trebalo to ukončiť už dávno ale skončiť takto bez zakončenia si nezaslúžili. Chcelo by to aspoň jednu dve epizódy na ukončenie.

#3 AuroN: Veľmi ich ovplyvnila korona kedy sa crossovery nedalo robiť kvôli opatrenia. Ale súhlasím keď predstavili ten stôl v Hall of Justice s tými kreslami mal som veľké očakávania, že sa dočkáme justice league ale nakoniec z toho nevzniklo nič.

#8 Lex Luthor
2.5.2022 | 20:22:20
Lex Luthor

Dalo se to čekat, ale mám z toho smíšené pocity. Na jednu stranu jsem rád, že to utnuli na druhou mě štve ten cliffanger na konci a chtěl bych vědět, jak to plánovali udělat dál. Je fakt, že od třetí série už to šlo z kopce a z komiksovým seriálem neměl seriál společného už vůbec nic stala se z toho akorát rodinná komedie nejvíce mi bude chybět Sára z vážného temného seriálu se stala ztřeštěná patlanina a komedie byla to šílená jízda bohužel je nejspíš u konce sbohem Legendy.

2.5.2022 | 20:28:52
Venous4

Konecne, od 3. rady sra*ka, 6. a 7. jsem uz vzdal.

2.5.2022 | 20:45:46
Lex Luthor

#5 -Skinner-: Jo taky věřím, že corona zabila plány Arrowverse na jejich Justice League, kterou stvořili po krizi. Krize byla bohužel poslední velký crossover, kterého jsme se dočkali a pak už to šlo z kopce.

2.5.2022 | 21:20:37
Boudiccaw

:´(

2.5.2022 | 21:54:06
Bad_Wolf

Konečne, odkedy odišiel Arthur Darvill, to zo seriálom išlo dolu vodou a nemalo to už nič spoločné s pôvodným konceptom.

3.5.2022 | 7:11:42
Lucille33

#4 StrejdaMorty: Pravda Zabili najlepšie postavy

3.5.2022 | 13:17:42
Lucille33

Keby to pokračovala tak za 1. Sara potratí lebo nebude tehotná za 2. Constantine a Rip Hunter sa mohli stretnúť (a kričať po sebe že on je pravý Brit) za 3. Zatanna Zatara mohla pomôcť priviesť späť Constantina za 4. Bola taká teoria na reddit že by mohla prísť Sara zo Zeme-2 (ale Sara Arrow 1 ) za 5. Mohli by ukázať Doom Patrol

#13 Lucille33 #14 Lex Luthor
3.5.2022 | 13:31:40
Lucille33

#12 Lucille33: Ale dobre že to skončilo , lebo zabili najlepšie postavy

3.5.2022 | 13:32:37
Lex Luthor

#12 Lucille33: Na Zemi 2 by se oficiálně měla odehrává Stargirl

#16 Lucille33
3.5.2022 | 15:49:00
Monoceros

No do háje :( to né

3.5.2022 | 17:34:48
Lucille33

#14 Lex Luthor: Aj Flash konči tak to je koniec arrowverse (za chvíľu skonči aj superman)

4.5.2022 | 11:58:38
DidinKa199

Tedy ten konec je opravdu k naštvání! Měli to utnout o 5 minut dřívě. :/

12.5.2022 | 20:39:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama