Legends of Tomorrow Sledovanost první řady seriálu Legends of Tomorrow

Sledovanost první řady seriálu Legends of Tomorrow

Sledovanost první řady seriálu Legends of Tomorrow

První řada Legend nám již skončila, proto je dobré si tuto sérii zrekapitulovat. Nejprve se podíváme na to, jak se seriálu Legends of Tomorrow dařilo na televizních obrazovkách.


28 0
19.6.2016

První řada Legends of Tomorrow neměla nijak převratnou sledovanost, což se dalo očekávat, protože se jedná o spin-off, tedy o seriál, na který koukají především fanoušci seriálů Arrow a The Flash. Z toho tedy vyplývá, že neměl ani větší sledovanost než tyto dva zmiňované seriály. Průměrná sledovanost celé první řady činí 2,17 miliónu diváků.

Nejsledovanější epizodou se stala pochopitelně pilotní epizoda, která nasbírala slušných 3,21 miliónu diváků. Nejméně sledovanou epizodou byl čtrnáctý díl River of Time, který vidělo 1,63 miliónu diváků. Celý seriál se nedočkal žádného crossoveru s jinými seriály, proto nezískal žádnou výrazně vyšší sledovanost, jako tomu bývá u crossoverů seriálů Arrow a The Flash.


V dalších rekapitulačních článcích se podíváme na hodnocení první řady a na ty nejlepší a nejhorší momenty z první série. Kromě toho si můžete přečíst naši recenzi první sezóny.

Diskuze /5

Dragon94

Crossover sice nebyl z obou stran, ale do Legend několikrát zavítali postavy z Arrowa. 6tá epizoda byla třeba hlavně věnována Oliverovi, proto se divím, že neměla výraznější skok ve sledovanosti.

19.6.2016 | 17:21:29
had-89

ja sa tomu nedivím, tieto seriáli nemajú nič spoločné s kvalitou, Arrow je už čistý odpad, Flash je guilty pleasure a dosť často sa chytám za čelo a Legendy? Nepochopím ako toto niekto mohol brať vážne…

19.6.2016 | 18:14:33
hobi85

had-89 – Tak se na to nedívej a nech si ty kydy… Jsou lidi, kteří se po příchodu z práce chtějí odreagovat u něčeho jednoduchého a akčního.....

19.6.2016 | 20:51:41
Fery95

osobně tady tyhle serial bohužel nemaji moc velkou trvanlivost podivejte se trba na Arrow :/ 1,2 serie super ale zbytek jsou uz jen dusledky toho ze chtej vsichni prachy a herci maj smlouvy :( je to hrozna skoda protoze kazdy patek kdyz jsem se dival na Arrowa tak to byl takovy maly svatek nicmene dost o Arrow a z5 k legendam maj hodne velky problem ze nemaj co nabidnout bohuzel pro vetsinu lidi jsou hrdinvove nezajimavi a uprimne nemaj moc velkou hloubku charakteru :/ vetsina postav je prmocarych padouh taky nema co nabidnout hned ukazal sve tajne sbrane a esa v rukavu a jeho duvod ovladnout svet je dost ubohy :( ale mi se oso´bne legendy líbí :)

19.6.2016 | 22:29:54
LMDizajn

superhrdinovia vznikali a mali najväčši uspech, ked bola doba naozaj zla a prave superhrdinovia bojovali so zlom. Aj dnes je svet zly, ale je to take komplikovane a neprehladne, že malo kto vie presne ukazat prstom, toto je to zlo. Tym stratili superhrdinovia skutočnych zločincov. Kedysi boli mafiani a vrahovia, tak to bolo aj v komixoch. Ale dnes je to všetko politika a pravnici, a ako niečo take chcete pretavit ku superhrdinom? To je to smutne, aj keby existoval Superman v realnom svete, tak by nič nezmohol. Preto maju taku popularitu kriminalky…

20.6.2016 | 20:47:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás