Legends of Tomorrow Spoilerové popisy epizod, které nás v březnu čekají

Spoilerové popisy epizod, které nás v březnu čekají

Spoilerové popisy epizod, které nás v březnu čekají

Druhá řada seriálu Legends of Tomorrow jde pomalu do finále, kterého se dočkáme 4. dubna. Mezitím nás ale ještě čekají tři epizody, které se budou točit okolo Legie zkázy a Kopí osudu. Pokud chcete vědět, co důležitého se stane dál, rozhodně zavítejte do našeho článku.


6 0
14.3.2017

2×14 – Moonshot

Datum premiéry: 14.3.2017

Když Legendy vystopují komandéra Steela ve veliteství NASA v roce 1970, zjistí, kam Nateův dědeček ukryl poslední úlomek Kopí osudu. Tým si také všimne dalšího časového zemětřesení, které odkazuje na misi Apolla 13. Legendy se tak domnívají, že za anomálií stojí Legie zkázy. Zatímco se Legendy vydávají do vesmíru k Apollu 13, Waverider utrpí masivní škody a Rayovi bude viset život na vlásku. Mezitím napětí mezi Ripem a Sarou roste, když ani jeden z nich neví, kdo má být kapitán lodi.


2×15 – Fellowship of the Spear

Datum premiéry: 21.3.2017

Legendy musí vymyslet plán, jak se zmocnit poslední části Kopí osudu, které má u sebe Legie zkázy. Legendy vyrazí do Francie, kde aktuálně probíhá 1. světová válka. Všichni se setkají s vojákem Johnem Ronaldem Reuelem Tolkienem, kterého požádají o pomoc. Kopí osudu je ovšem zavede do samého srdce války. Legendy musí odolávat pokušení Kopí osudu a možného návratu jejich bývalého kolegy.

2×16 – Doomworld

Datum premiéry: 28.3.2017

Po získání Kopí osudu přepisuje Legie zkázy realitu, takže život a mise Legend je ohrožena. Osud Legend a celého světa je tak na Rorym, pro kterého není jednoduché stát se hrdinou. Napětí mezi jednotlivými členy Legie zkázy roste, když je odhaleno tajemství, proč musí být Kopí osudu nadobro zničeno.

Diskuze /2

scottt1

J.R.R.Tolkien? No som velmi zvedavy aky dopad to bude mat na Pana prstenov. Snad to bude podobny diel ako bol s Georgom Lucasom.

14.3.2017 | 17:07:02
Lex Luthor

U tolkiena snad budou narážky na pána prstenů ach jo slibovali snarta a asi se ukáže jen v jedné epizodě podle popisků a kdoví jestli.

14.3.2017 | 19:46:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E06: Helen Hunt

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matrix17

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Hledáme korektora na časování titulků

Aktuálně titulky pro seriál Legends of Tomorrow překládá @Tomass2002, ale uvítali bychom pomoc. Především hledáme korektora, který by mu pomohl s časováním titulků. Pokud máte zkušenosti a chtěli byste se na titulkách podílet, ozvěte se @Tomass2002 či @tom99 do vzkazíku.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Máme pro vás nové informace ohledně Johna Constantina, který konečně letos zamíří do seriálu Legends of Tomorrow. Jeho návrat do vesmíru Arrow způsobil před pár dny pořádný rozruch, proto se není čemu divit, že fanoušci dychtí po jakékoliv informaci spojené s touto postavou.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.