Legends of Tomorrow Společný příběh Sary a Laurel byl již odvyprávěn

Společný příběh Sary a Laurel byl již odvyprávěn

Společný příběh Sary a Laurel byl již odvyprávěn

Sesterské pouto mezi Sarou a Laurel bylo vždy důležité a bylo jedno, zda se jedná o seriál Arrow či Legends of Tomorrow. Obě sestry zemřely, ale pouze jedna měla to štěstí se vrátit zpět mezi živé. Sara nyní měla před sebou těžkou volbu, kdy měla možnost přivést svou sestru zpět.


12 1
12.4.2017

Sara Lance měla ve finále druhé řady v epizodě Aruba v moci Kopí osudu, pomocí kterého mohla přepsat realitu podle svého obrazu. Nakonec se rozhodla udělat správnou věc a zastavila pomocí něj Eobarda Thawnea. Kopí osudu Saru ovšem pokoušelo a snažilo se jí vnutit myšlenku, ať oživí svou milovanou sestru Laurel Lance, která zemřela během událostí ve čtvrté sezóně seriálu Arrow rukou Damiena Darhka.

Thumbnail Play icon

(Společná scéna Sary a Laurel.)


Sara se nakonec rozhodla Laurel neoživit. V dojemné scéně ve finále se s ní rozloučila. Takto byl uzavřen příběh obou sester. Tvůrci tak trochu naznačili, že už nemáme v budoucnu jejich společné scény čekat, tato měla vše uzavřít. Laurel se sice bude nadále vyskytovat v Arrow vesmíru, konkrétně od příští sezóny bude jednou z hlavních postav v seriálu o Oliveru Queenovi, ale nebude se jednat o naši Laurel ze Země-1, ale o Black Siren ze Země-2.

Také bylo definitivně potvrzeno, že do příběhu už nijak nebude zasahovat Sařina touha vykonat pomstu za smrt Laurel. Sara měla možnost zabít Damiena Darhka, ale rozhodla se ho nechat žít a vrátit ho do jeho času. V další sezóně by už toto téma nemělo být vytahováno, i kdyby se ve třetí řadě Damien objevil. Jedna velká kapitola sester Lanceových tak byla (snad) definitivně uzavřena.

Diskuze /5

Lex Luthor

Nevím na takové setkání Black Siren a White Canary bych se docela těšil kdoví jestli byla Sara na Zemi 2.

#4 mima33 #5 mima33
12.4.2017 | 16:45:12
tomaz1124

jsem z zvedavy na flashback ze země 2 chtěl bych vedet jak vypad svet s robertem Queenem jako arrow a dalši postavy

12.4.2017 | 16:58:32
lukendo

byla to druhá, ne třetí řada :)

12.4.2017 | 17:29:05
mima33

#1 Lex Luthor: možno Sara na E2 zomrela (trvalo) a preto sa Laurel stala Black Siren – tam nemá ani Olivera, zrejme ani Felicity a Theu, ktoré by pri nej stali, takže by to malo celkom logiku podľa mňa.

13.4.2017 | 10:41:47
mima33

#1 Lex Luthor: ale vraj sa príbeh Black Siren dozvieme v budúcej sérii Arrow, takže určite tam bude spomenutá aj Sara… úprimne sa na to ktovieako netuším :/

13.4.2017 | 10:43:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás