Legends of Tomorrow Střípky o první epizodě: Na co se můžeme těšit?

Střípky o první epizodě: Na co se můžeme těšit?

Střípky o první epizodě: Na co se můžeme těšit?

Legendy jsou aktuálně ztracené v čase, a proto se Nate Heywood vydává za lučištníkem Oliverem Queenem, aby mu pomohl nové ochránce času najít. Zároveň si někdo nový zahrává s časem. Kdo by onou záhadnou postavou mohl být?


16 0
3.10.2016

Premiéra druhé řady Legends of Tomorrow nás čeká až za dva týdny, ale nyní už prosakují první informace, na co se máme v epizodě těšit. Pokud někdo čekal, že se hned v úvodu setkáme se všemi členy Justice Society of America, jak tomu nasvědčovalo finále první řady, bude asi zklamán.

První epizoda je čistě zaměřená na tým Legend, které se vyrovnávají s událostmi, které se staly v minulé řadě. Asi nejhůře na tom je Mick Rory, na kterého dolehla tíha, že definitivně přišel o parťáka Leonarda Snarta (o kterého tak úplně nepřišel). Hned po Rorym je na tom nejhůře Sara Lance, která se vzpamatovává ze smrti své sestry Laurel, ale hned v úvodní epizodě bude mít šanci svou sestru pomstít.


Jediný člen z Justice Society of America, který nám bude pořádně představen, je Nate Heywood, který se vydá společně s Oliverem Queenem ztracené Legendy hledat. Na ostatní členy této skupiny si musíme počkat až do druhé epizody. A jak by mohla Sara reagovat na Justice Society of America? Caity Lotz se k tomu krátce vyjádřila:

Sara nikdy nemá v lásce lidi, kteří jsou až příliš perfektní a dokonale poslouchají všechny pravidla. Tak zatím trochu vypadá Justice Society of America. Na druhou stranu Sara byla členkou Ligy zabijáků, takže má zkušenosti s posloucháním rozkazů, které na druhou stranu byly pouze o tom: přiveď, unes, zabij. Uvidíme, jak s nimi bude vycházet.

Asi největší změnou oproti první řadě je přístup k zápletce s časem. Zatímco v první řadě byly právě Legendy ti, kteří porušovali pravidla a způsobovali časové anomálie, nyní časovou linii ochraňují a někdo jiný si zahrává s časem a způsobuje nové anomálie. Už v první epizodě máme dostat vodítko, kdo by onou záhadnou postavou mohl být.

Jelikož bylo ale už předem ohlášeno, že hlavními záporáky budou ve druhé řadě Damien Darhk, Malcolm Merlyn, Leonard Snart a Reverse-Flash, není příliš těžké si tipnout, kdo za hrátkami s časem bude. Poslední jmenovaný již v seriálu Flash způsobil spoustu časových problémů, navíc bude hrát důležitou roli v tomto seriálu i ve třetí řadě. Dostane se na svobodu a posléze se stane jedním z hlavních záporáků Legend?

Novou Vixen nyní bude hrát Maisie Richardson-Sellers a šikovný kreslíř Andy Poon, který měl již dříve zkušenosti s vytvářením concept artů pro seriály Legends of Tomorrow, Arrow a Flash, nyní vytvořil concept art pro novou Vixen. Zde můžete porovnat jeho kresbu z minulého roku, kdy Vixen vystoupila v seriálu Arrow. Tam jí ovšem hrála Megalyn Echikunwoke.

Diskuze /5

CoRnDuCK

Nejsem tu jediný, který se těší na Vixen? Její oblek je cool a myslím, že by mohla dosáhnout žebříčku nejoblíbenějších postav :D

3.10.2016 | 16:41:48
Valantorelof

Jen by jí měli zkrátit vlasy.

3.10.2016 | 16:56:35
Blahar

Ani Rex Tyler tam nebude, když byl i v poslední epizodě?

překladatel
3.10.2016 | 22:11:43
Scoop

Ray s dinosaurama :D, jen týden :3

7.10.2016 | 17:23:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E02: Freakshow

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV x264-LOL

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Tvůrci potvrzují, že jejich Constantine je bisexuálem

Máme pro vás nové informace ohledně Johna Constantina, který konečně letos zamíří do seriálu Legends of Tomorrow. Jeho návrat do vesmíru Arrow způsobil před pár dny pořádný rozruch, proto se není čemu divit, že fanoušci dychtí po jakékoliv informaci spojené s touto postavou.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás