Legends of Tomorrow Tvůrci vysvětlují, proč zvolili pro třetí řadu právě tyto záporáky

Tvůrci vysvětlují, proč zvolili pro třetí řadu právě tyto záporáky

Tvůrci vysvětlují, proč zvolili pro třetí řadu právě tyto záporáky

Damien Darhk a Kuasa. To jsou dva hlavní záporáci, kteří budou trápit nadcházející řadu Legendy. Čeká nás tedy mix postav, které už známe a které uvidíme vůbec poprvé. Zatímco Damiena jsme potkali v obou dvou řadách a navíc i v seriálu Arrow, Kuasa se objeví v komiksovém svět CW vůbec poprvé.


10 2
4.8.2017

Překvapivý tah, který tvůrci udělali, byl návrat Damiena Darhka opět do hry. Vždyť tato postava se mihla již v první sérii, byla součástí důležité skupiny padouchů ve druhé řadě, a navíc Damien byl ústředním padouchem čtvrté řady seriálu Arrow. Co může tato postava ještě nabídnout? Jeden z výkonných producentů Phil Klemmer se nad touto otázkou zamyslel:

Nejdříve jsme museli najít způsob, jak Damiena Darhka znovu dostat do naší show. Minulý rok jsme poznali jeho světlejší verzi, nyní se chceme posunout dál, dát mu temnější obrysy a přiblížit jeho postavu té, kterou jsme viděli ve čtvrté řadě seriálu Arrow. Jde tedy o ukázání jeho zlověstnosti a postupném přerodu.


Ne všichni fanoušci ovšem Damienův návrat vítají, proto se tvůrci rozhodli, že Darhk nebude jediným ústředním padouchem série. Tím druhým bude Kuasa, kterou jsme na malý okamžik mohli vidět v traileru na třetí řadu. Kuasu ztvární Tracy Ifeachor, hvězda ze seriálu Quantico). A i Kuasa bude mít přímé napojení na minulost jednoho z členů Legend.

(Bude Damien v seriálu tak brutální jako ve čtvrté řadě Arrowa? Foto: CW)

Kuasa je v komiksech sestrou Mari McCabe, Vixen ze současnosti, kterou jsme poznali ve čtvrté řadě seriálu Arrow. Tvůrci si vybrali Kuasu, protože se díky tomu Vixen z minulosti (Amaya Jiwe) dostane do popředí příběhu. Amaya si myslela, že budoucnost jejího rodu je již předurčená. Nyní zjistí, že tomu tak není, a bude se muset vypořádat se svou vnučkou a postarat se, aby její rodina neskončila na straně temna.

Tvůrci Philu Klemmerovi se líbí právě vnitřní konflikt, kterým bude Amaya ve třetí řadě procházet. Může ovlivnit budoucnost, nebo nemůže? Takovou otázku si bude Jiwe často pokládat. Na závěr Phil Klemmer řekl, že každou sezónu se snaží přijít se záporákem, který nebude chtít jen tak ovládnout svět, jak tomu bývá v celé řadě jiných komiksových seriálů a filmů. Vždy chtějí, aby záporná postava měla nějaké napojení na naše hrdiny a jejich souboje byly osobního charakteru.

Co říkáte na návrat Damiena do seriálu? Těšíte se na Kuasu?

Diskuze /17

Romix01

Damiena Darhka už fakt nechci vidět…

4.8.2017 | 17:02:08
Stardos

Byl potvrzen i Grodd :)

#4 Lucifrid
4.8.2017 | 17:25:18
Lex Luthor

Dark je dobrej působí na mě jako vtipný záporák

4.8.2017 | 17:29:35
Lucifrid

#2 Stardos: Ježiš, jen to ne!

#5 Ananas #13 tom99
webmaster
4.8.2017 | 17:41:51
Ananas

#4 Lucifrid: Tiež som to čítal že aj Grodd bude v LoT :)

4.8.2017 | 17:51:24
p3dro

Néé, Grodda néé!!! Na toho se těším ještě míň než Darhka, tak snad to bude zachraňovat Kuasa

4.8.2017 | 18:17:56
RagnarokCzD

Dokut budou seriály dělaný tak, že padouchové sem tam dostanou nějaký naprosto nepodstatný výtězství … ale ve výsledku sou stejně vždycky odsouzený ke zkáze … Tak je vlastně uplně jedno kdo dostane roli fackovacího panáka … nebo chcete-li hlavního padoucha.

#8 Stardos
4.8.2017 | 18:23:44
Stardos

#7 RagnarokCzD: No, Prometheus svým způsobem vyhrál :D

4.8.2017 | 18:28:48
Lex Luthor

V Arrowverse padouši většinou celou sezonu vyhrávají, nebo jsou na vedlejší koleji, pak v poslední epizodě se hrdinové zázračně vzchopí a porazí je tedy asi kromě poslední série Arrowa kde triumfoval Prometheus

#10 Stardos #17 Romix01
4.8.2017 | 18:49:22
Stardos

#9 Lex Luthor: I Malcolm v první triumfoval, jeho plán se taky vydařil

4.8.2017 | 19:30:29
ReveN

dvojka uz byla tak blba ze sem se na to musel prestat divat. a kdyz ctu tohle tak sem udelal dobre :D ta vixen byla nejprotivnejsi postava a ted kdyz se ma dostat jeste do popredi..to bude fakt sracka :D

4.8.2017 | 19:42:03
Dethrox

Darkh sa my páčil ako zloduch a nebude my vadiť ak bude aj ďalej zloduchom ale myslel som že jeho príbeh bol dokončený :D jeho plán zrušený a vrátený do minulosti z vymazanou pamäťou.. tak ako sa z neho stane záporák ďalšej série ? :O (trailer som nekukal)

5.8.2017 | 2:11:28
tom99

#4 Lucifrid: Bohužel. Je to tak. Grodd je oficiálně potvrzený

webmaster
5.8.2017 | 9:33:34
czjohns

Grooda ve Flashovi nemůžu vystát a Darhka taky už bylo dost…

5.8.2017 | 10:00:34
Dragon94

Jo dejte více prostoru Vixen… To nemůžou dát víc prostoru nějaké zajímavé postavě jako třeba Rayovi? Který se ve druhé sérii ani pořádně neměl jak předvést, když půl série ani neměl oblek. Nebo by mohli už konečně přivézt Constantina jak slibují od první série. Ale né dají prostor další strašně otravné postavě. Jako v první sérii těm ptákům. Jinak hlavně doufám, že se Rip vrátí do role kapitána, protože mi tam Sára vůbec nesedí.

#16 Stardos
5.8.2017 | 14:20:45
Stardos

#15 Dragon94: Hovoři s představitelem Constantina, pravděpodobně se objeví, ale až později, herec je zaneprázdněný

5.8.2017 | 14:47:28
Romix01

#9 Lex Luthor: Malcolm neprohrál, Prometheus taky ne a i Slade docela zabodoval :)

6.8.2017 | 13:58:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E07: Welcome to the Jungle

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002, @VIxiene a @matrix17

Překlad sedí na verze DCs Legends of Tomorrow:

  • … HDTV.x264-KILLERS

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Setkaní Micka se svým otcem mělo na něj velký vliv

Setkaní Micka se svým otcem mělo na něj velký vliv

Většina postav v seriálu se už setkala se svými mladšími já, staršími já nebo s někým důležitým z jejich rodiny. Vždycky se ale seriál vyhýbal Micku Rorymu, na kterého přišla řada nyní. Mick jako dospělý muž se setkává s mladší verzí svého otce. A dle slov tvůrců ho setkání dost ovlivní.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.