Legends of Tomorrow V dalším crossoveru se můžeme těšit na dva Supermany, jednoho z nich ztvární i Brandon Routh

V dalším crossoveru se můžeme těšit na dva Supermany, jednoho z nich ztvární i Brandon Routh

V dalším crossoveru se můžeme těšit na dva Supermany, jednoho z nich ztvární i Brandon Routh

Jeden Superman nestačí. I když muž z oceli Tylera Hoechlina sklízí u fanoušků úspěchy, proč nemít Supermany v seriálu rovnou dva? Brandon Routh jím již kdysi byl a nyní se do kostýmu opět vrátí, i když v seriálu Legends of Tomorrow hraje úplně jinou postavu. Těšíte se?

20 0
5.8.2019

Brandon Routh hraje v seriálu Legends of Tomorrow Raye Palmera, ale svou první velkou komiksovou roli získal již v roce 2006 ve filmu Superman se vrací. Filmu se tenkrát zhostil Bryan Singer, který si odskočil od X-Menů, ale film o muži z oceli se mu bohužel moc nepovedl. Alespoň diváci a i kritici ho pěkně pomluvili.

Brandon nyní dostane šanci si reputaci zlepšit, protože tvůrci mu umožní se do kostýmu vrátit ještě jednou. V příští seriálové sezóně nás čeká crossover s názvem Crisis on Infinite Earths, údajně má jít o jeden z největších crossoverů, jakých jsme se kdy na stanici CW dočkali. V tomto speciálním díle se rozhodně bude umírat a budeme se loučit hned s několika postavami.


(Jaký bude návrat do kostýmu po více jak deseti letech? Foto: Warner Brothers)

Tvůrci zatím přislíbili, že se v crossoveru můžeme těšit na Supermana, kterého opět ztvární Tyler Hoechlin. V boji proti zlu by mu měla pomoci i Lois Lane, která se krátce představila v minulé seriálové sezóně. Po Lexi Luthorovi, který byl jedním z hlavních záporáků čtvrté řady seriálu Supergirl, se tak můžeme těšit ještě na jednoho Supermana, kterého si zahraje právě Brandon Routh.

Ten by měl mít oproti Tyleru Hoechlinovi zcela jiný kostým. Zatím těžko říci, zda tvůrci budou moci použít ten stejný jako ve filmu Bryana Singera. Rozhodně ale půjde o zajímavou událost, teď bude záležet pouze na tom, jak se všeho chopí. Zda nový Superman bude mít skutečně nějaký větší dopad na děj, nebo půjde jen o krátké cameo a spíše vtipnou scénku, která nás má pobavit.

Těšíte se na Brandona Routha jako Supermana? A která postava mu sluší více?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

Venous4

Superman se vraci byl nahodou superni filmek. Ale sto lidi sto chuti :D. Jeste Weelinga ze Smallville a muzou tam byt i tri :D

5.8.2019 | 16:54:30
bloody_maniac

určitě se na crossover nemůžu dočkat! věřím, že se vyvede :)

5.8.2019 | 19:56:52
Lex Luthor

Superman se vrací celkem ušel. Doufám, že druhý Superman bude mít větší roli. Je škoda, že Supermani jsou povoleni jen pro crossover

5.8.2019 | 22:33:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E16: Hey, World!

cz100%
DOKONČENO

Překlad: serialzone.cz

Aktuálně hledáme překladatele pro seriál Legends of Tomorrow. Pokud máte nějaké zkušenosti a máte zájem o překlad, určitě se ozvěte @tom99 do vzkazíku.

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Čekají nás poslední dvě epizody před dlouhou pauzou, o čem budou?

Letos čeká fanoušky zatěžkávací zkouška, protože již za pár dní bude po všem a ke čtvrté řadě se vrátíme až na konci dubna 2019, kdy bude odvysíláno posledních osm epizod. Zatím vůbec nevíme, zda seriál bude příští rok pokračovat pátou řadou. O čem bude podzimní finále?

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás